Obecnie rozmawiamy o:

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Haluksy

23 lis 2017 - 09:23:41

Cześć dziewczyny !
Od lat borykam się z problemem haluksów. Nie są one bardzo duże ale czuje je i czasami bolą. Chce sie w koncu zabrac za nie zanim będzie za późno. Czy macie na nie jakieś sprawdzone domowe sposoby? maści, masaże, aparaty?

Haluksy

23 lis 2017 - 09:27:59

domowych sposobow nie ma ale na pewno przy tej przypadłosci trzeba miec dobre obuwie z szerokimi noskami czy okragłymi oskami i niestety trzeba zrezugnowac z czestego chodzenia na obcasach bo to sprzyja powstawaniu haluksów. Jedynym sposobem mi znanym jest operacja ktora tez nie gwarantuje 100 poprawy ale potrafi przyniesc ulgę

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Haluksy

23 lis 2017 - 09:47:21

na obcasach nie chodzę. a myślisz ze masaże mogą pomoc? albo jakiś aparat np. marciny albo bunito duo?

Haluksy

23 lis 2017 - 11:05:39

jestem 3 dni po zabiegu usunięcia halluksa...
nie ma co zwlekać!

Haluksy

23 lis 2017 - 16:24:38

Cytat
Marcelinkachoda
na obcasach nie chodzę. a myślisz ze masaże mogą pomoc? albo jakiś aparat np. marciny albo bunito duo?
nie wiem nie jestem ortopedą wiec Ci nie pomogę wybrać udaj sie do dobrego lekarza i on Ci powie co robic. Masaże nie zlikwiduja haluksa są super boo stopy tak jak i plecy maja miesnie i lubia masaze .

Haluksy

23 lis 2017 - 16:51:09

Cytat
mzap88
jestem 3 dni po zabiegu usunięcia halluksa...
nie ma co zwlekać!
heja!!
ja idę w czerwcu na jedna nogę . Napisz jak było ?

Haluksy

23 lis 2017 - 19:18:57

Cytat
banach

jestem 3 dni po zabiegu usunięcia halluksa...
nie ma co zwlekać!
heja!!
ja idę w czerwcu na jedna nogę . Napisz jak było ?

sam zabieg spoko, szybko i bezstresowo.
Ale przed i po już gorzej, tzn ja tak zrzędzę,bo to normalka, że noga boli, puchnie, nie wiem jak z chodzeniem itp.

Haluksy

24 lis 2017 - 07:58:16

Cytat
mzap88


jestem 3 dni po zabiegu usunięcia halluksa...
nie ma co zwlekać!
heja!!
ja idę w czerwcu na jedna nogę . Napisz jak było ?

sam zabieg spoko, szybko i bezstresowo.
Ale przed i po już gorzej, tzn ja tak zrzędzę,bo to normalka, że noga boli, puchnie, nie wiem jak z chodzeniem itp.
co to znaczy przed i po ?
napisz proszę jak jest dokładnie ?

Haluksy

24 lis 2017 - 10:36:17

Cytat
banach



jestem 3 dni po zabiegu usunięcia halluksa...
nie ma co zwlekać!
heja!!
ja idę w czerwcu na jedna nogę . Napisz jak było ?

sam zabieg spoko, szybko i bezstresowo.
Ale przed i po już gorzej, tzn ja tak zrzędzę,bo to normalka, że noga boli, puchnie, nie wiem jak z chodzeniem itp. co to znaczy przed i po ?
napisz proszę jak jest dokładnie ?

Przed tzn. zakładanie wenflonów itp, dla mnie to obrzydliwe , trochę spanikowałam ;/
Po tzn że dostawałam leki przeciwbólowe , które mnie otępiały na maxa... 3 dni się męczyłam,aż się pozbyłam tego świństwa z organizmu.

Miałam znieczulenie w kręgosłup- przedziwne uczucie, jak Ci mrowieją i drętwieją członki od pasa w dół, sam zabieg naprawdę szybko i spoko, bo oprócz znieczulenia dostałam głupiego jasia, także było mi "odlotowo" :)

Haluksy

24 lis 2017 - 17:07:04

Cytat
mzap88




jestem 3 dni po zabiegu usunięcia halluksa...
nie ma co zwlekać!
heja!!
ja idę w czerwcu na jedna nogę . Napisz jak było ?

sam zabieg spoko, szybko i bezstresowo.
Ale przed i po już gorzej, tzn ja tak zrzędzę,bo to normalka, że noga boli, puchnie, nie wiem jak z chodzeniem itp. co to znaczy przed i po ?
napisz proszę jak jest dokładnie ? tragedia , a miałaś wkładane szyny?
kiedy na zdjęcie szwów i kiedy będziesz mogła chodzić w butach , a teraz w czym chodzisz , czy sama kupiłaś buta czy szpital od razu bo ja nic nie wiem . mnie kazali mieć badania wzw oraz zśswiadczenie o stanie ustnym.

Przed tzn. zakładanie wenflonów itp, dla mnie to obrzydliwe , trochę spanikowałam ;/
Po tzn że dostawałam leki przeciwbólowe , które mnie otępiały na maxa... 3 dni się męczyłam,aż się pozbyłam tego świństwa z organizmu.

Miałam znieczulenie w kręgosłup- przedziwne uczucie, jak Ci mrowieją i drętwieją członki od pasa w dół, sam zabieg naprawdę szybko i spoko, bo oprócz znieczulenia dostałam głupiego jasia, także było mi "odlotowo" :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Haluksy

23 maj 2018 - 15:47:40

Ja nosze aparaty ale czy pomagają...

Haluksy

23 maj 2018 - 17:40:50

Cytat
joassiaa66
Ja nosze aparaty ale czy pomagają...
ja czekam i idę w czerwcu.
buta już mam bandaż , opatrunek żelowy i jeszcze kule i gitara .
Boje się okropnie , buty powyrzucałam kupiłam nowe 2 pary zobaczymy najgorzej jak ja potem będę chodzić i w czym dokładnie.

hej dziewczyny jak po zabiegach usunięcia haluxahelp się czujecie?
jaka metodę wybrał lekarz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-06-30 12:30 przez banach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

krople do oczu