Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

moczenie nocne u dziecka

17 lis 2017 - 10:12:36

Czym może być spowodowane takie moczenie? Chodzi o już starsze dziecko prawie 9 lat

moczenie nocne u dziecka

17 lis 2017 - 11:19:35

http://suchyporanek.pl/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_content=moczenie%20nocne&utm_campaign=SEARCH_Moczenie

moczenie nocne u dziecka

17 lis 2017 - 13:00:50

Cytat
dragonfruit
Czym może być spowodowane takie moczenie? Chodzi o już starsze dziecko prawie 9 lat

mój siostrzeniec ma zespół aspergera, ale warto iść z dzieckiem do lekarza choć siostra mówiła ze dzieci mogą sie moczyć do któregoś tam roku życia, mozesz zakupić specjalne prześcieradło no i pielucha niestety , aby nie prać codziennie pościeli

moczenie nocne u dziecka

17 lis 2017 - 13:42:05

Moczenie u dziewięciolatka to powód do niepokoju. Radziłabym wizytę u psychologa. Dziecko przeżywa jakiś ogromny stres.

moczenie nocne u dziecka

17 lis 2017 - 17:01:58

nie zawsze tak jest ze stres.
Wiesz dzieci nawet moczą się jak są same w łóżku.
Ja pamiętam taką sytuacje.Byłam sama w domu obudziłam się nie wychodząc z tego łózka zauważyłam że jestem sama , Nie płakałam ale za to się zmoczyłam.
Miałam wtedy chyba 6, 7lat.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

moczenie nocne u dziecka

05 gru 2017 - 16:54:41

Pielucha dla 9latka to już musi być masakra, dzięki za link, przekazałam siostrze, bo to o jej synka chodzi, chyba raczej nie jest to spowodowane stresem. Nic takego się u nich ostatnio nie dzialo, w szkole też ok, zapisali się do specjalisty, podobno warto prowadzić dzienniczek tego moczenia, ale za bardzo nie wiem po co?

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

moczenie nocne u dziecka

23 maj 2018 - 15:47:25

Może warto do lekarza?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Haluksy