Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Usuwanie naczynek na twarzy

20 paź 2017 - 13:54:16

Hej! Macie jakieś sposoby na zamknięcie naczynek? Czytałam o głowicy Hot Cold, że prawdopodobnie super działa. A że jestem z Gdańska to widzę, że tam pewna klinika ją ma (tutaj link https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozszerzone-naczynka-na-twarzy/).

Usuwanie naczynek na twarzy

20 paź 2017 - 14:08:09

Miałam zamykane laserem PALOMAR naczynka na twarzy. Zamknęły się nawet 2 duże stare, które miałam od dzieciństwa i to po jednym razie. Jestem pozytywnie zaskoczona efektem.

Usuwanie naczynek na twarzy

15 mar 2018 - 14:58:35

Cześć, ja 2 tyg. temu poddałam się zabiegowi laserowemu Varilite. I jestem bardzo zadowolona - efekty są super! Rumień zniknął! :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Usuwanie naczynek na twarzy

24 kwi 2018 - 15:46:50

Ja byłam tez w tej klinice ostatnio na 1 zabiegu... mega mila atmosfera i profeska :D takze nie ma co sie zastanawiac :D

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Usuwanie naczynek na twarzy

03 lip 2018 - 23:10:36

Słyszałam, że cięzko jest usunąć rumień laserowo i zwykle po kilku zabiegach i tak powraca. Ale z drugiej strony to chyba jedyny sposób na pozbycie się go choć są szanse że się nie uda. W internecie znalazłam dobre opinie o <moderacja-reklama> i myślę że warto spróbować też tego sposobu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-04 14:06 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Usuwanie naczynek na twarzy

26 mar 2019 - 11:18:06

Jest kilka sposobów usuwania naczyń i sugeruję takie sprawy konsultować ze specjalistą. Sprawdź sobie na stronach klinik takich jak <moderacja> jakie metody są wyróżniane i z czym się wiążą (wskazania-przeciwwskazania), a następnie skontaktuj się z lekarzem, który dostosuje terapię do Twojej sytuacji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-28 19:43 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moczenie nocne u dziecka