Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pasta do zębów ajona opinie

13 paź 2017 - 15:24:53

Czy ktoś z Was słyszał o paście do zębów ajona? szukałam informacji na forum o paście na krwawiące dziąsła i ktoś tam napisał że poleca. A że wątek zamknięty to piszę nowy temat z prośbą o opinii o pasta ajona. Ktoś coś?

Chciałabym zaznaczyć że stosowałam lacalut activ i herbal bo znajomi polecali, ale nic nie pomogło. I wróciłem na mojej pasty elmex czerwonej po której jest delikatnie lepiej, jednak zdaża się 1-2 w tygodniu że podczas szczotkowania zębów pastą puści się z jakiegoś zęba krew. Albo wstaje rano i czuje w ustach smak krwi i faktycznie ślina jest lekko zabarwiona na czerwono.

Dentysta kazał mi stosować nić dentystyczną i stosuje w miarę regularnie, no ale jednak to nie pomaga.

Może ta pasta ajona będzie dobra? jakieś opinie? ktoś stosował?

Pasta do zębów ajona opinie

13 paź 2017 - 17:22:31

Podbijam.
Czytałam, że jest dobra, ale również nie stosowałam.
Osobiście polecam Elgydium. Od kiedy jej używam dentysta zachwala moje zdrowe dziąsła. :)
Na podrażnienia dziąseł również polecam Elugel.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 17:24 przez helyanwe.

Pasta do zębów ajona opinie

13 paź 2017 - 18:04:23

mój dentysta potwierdza że elmex albo zielona albo niebieska .
Równie dobrze tez pasta na paradontozę .
Ajona też dobra jest kupuje się w sklepach zielarskich może i w aptece tez mają.

Cytat
banach
mój dentysta potwierdza że elmex albo zielona albo niebieska .
Równie dobrze tez pasta na paradontozę .
Ajona też dobra jest kupuje się w sklepach zielarskich może i w aptece tez mają.
kup sobie tez płyn do płukania zębów . est też pasta Paradontax biała tubka z czarnymi chyba literami coś takiego w kartonowym pudełku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 18:07 przez banach.

Pasta do zębów ajona opinie

16 paź 2017 - 11:49:11

dzięki za odpowiedzi, ale właśnie elmex mi nie pomaga.
więc mam kilka past do wyboru na pewno kupię pastę ajona i ją wypróbuję, opinie dla niej są dobre :)
o Paradontax słyszałam, ale nie stosowałam jest następna w kolejce i Elgydium przetesuje jak inne nie pomogą. Dzięki za opinie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Usuwanie naczynek na twarzy