Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Protezy piersi

10 paź 2017 - 11:53:13

dodam jeszcze tylko, że protea piersi jakoś dziwnie brzmi.. implant już lepiej choć to chyba nie to samo

Protezy piersi

10 paź 2017 - 16:38:58

Cytat
agata74

jak mozna mieć w sobie kobiecosc nie mając piersi .
Atrybutem kobiety każdej jednej są piersi i nikt mi tego nie zmieni.
Każda kobieta zwraca na to uwagę i moim zdaniem to jest dla niej bardzo istotne.
Jak czuł by się facet nie mając nic pomiędzy nogami nie czuł by sie mężczyzna chyba nie ?:P
jednym z atrybutów ale nie jedynym kobiety sa piersi. Trzeba sobie przewartosciowac zycie co jest wazniejsze miec piersi i chorowac czy nie miec piersi i zyc. Odjecie piersi to najmniejszy problem, chorzy najczesciej sie boja co ich czeka dalej czy naswietlania czy wlewy , te ostatnie nie sa przyjemne i one najwieksze spystoszenie robia zalezy tez od koloru przyjmowanej chemii ale po wlewach człowiek ma ok tygodnia wyjete z zyciorysu meczy sie bo ma wymioty , bola go kosci, wiec odjecie piersi to mały pikus przy reszcie.
wiesz dla mojej kuzynki to nie jest mały pikus jak napisałaś ona kocha plażę i często wyjezdza turystycznie więc to dla niej wartość ogromna kobieca , a co do odjęcia z zyciorycu to ma odjete 6 lat a nie tak jak napisałaś ok. tygodnia;)

Protezy piersi

10 paź 2017 - 17:20:48

Cytat
banach


jak mozna mieć w sobie kobiecosc nie mając piersi .
Atrybutem kobiety każdej jednej są piersi i nikt mi tego nie zmieni.
Każda kobieta zwraca na to uwagę i moim zdaniem to jest dla niej bardzo istotne.
Jak czuł by się facet nie mając nic pomiędzy nogami nie czuł by sie mężczyzna chyba nie ?:P
jednym z atrybutów ale nie jedynym kobiety sa piersi. Trzeba sobie przewartosciowac zycie co jest wazniejsze miec piersi i chorowac czy nie miec piersi i zyc. Odjecie piersi to najmniejszy problem, chorzy najczesciej sie boja co ich czeka dalej czy naswietlania czy wlewy , te ostatnie nie sa przyjemne i one najwieksze spystoszenie robia zalezy tez od koloru przyjmowanej chemii ale po wlewach człowiek ma ok tygodnia wyjete z zyciorysu meczy sie bo ma wymioty , bola go kosci, wiec odjecie piersi to mały pikus przy reszcie. wiesz dla mojej kuzynki to nie jest mały pikus jak napisałaś ona kocha plażę i często wyjezdza turystycznie więc to dla niej wartość ogromna kobieca , a co do odjęcia z zyciorycu to ma odjete 6 lat a nie tak jak napisałaś ok. tygodnia;)
mnie chodzi ze jak dostajesz dawke wlewu to przez tydzień jestes nie do zycia potem po mału człowiek wraca do siebie czylimin. nie wymiotuje az do nastepnego wlewu. a co do samego biustu to mozna zrobic rekonstrukcje i sa refundowane, plaza ok to tez nie problem jak sie załozy odpowiedni strój, proteza jak jest dobrze dopasowana nie przeszkadza w niczym.

Protezy piersi

10 paź 2017 - 19:01:21

Cytat
agata74



jak mozna mieć w sobie kobiecosc nie mając piersi .
Atrybutem kobiety każdej jednej są piersi i nikt mi tego nie zmieni.
Każda kobieta zwraca na to uwagę i moim zdaniem to jest dla niej bardzo istotne.
Jak czuł by się facet nie mając nic pomiędzy nogami nie czuł by sie mężczyzna chyba nie ?:P
jednym z atrybutów ale nie jedynym kobiety sa piersi. Trzeba sobie przewartosciowac zycie co jest wazniejsze miec piersi i chorowac czy nie miec piersi i zyc. Odjecie piersi to najmniejszy problem, chorzy najczesciej sie boja co ich czeka dalej czy naswietlania czy wlewy , te ostatnie nie sa przyjemne i one najwieksze spystoszenie robia zalezy tez od koloru przyjmowanej chemii ale po wlewach człowiek ma ok tygodnia wyjete z zyciorysu meczy sie bo ma wymioty ,
bola go kosci, wiec odjecie piersi to mały pikus przy reszcie. wiesz dla mojej kuzynki to nie jest mały pikus jak napisałaś ona kocha plażę i często wyjezdza turystycznie więc to dla niej wartość ogromna kobieca , a co do odjęcia z zyciorycu to ma odjete 6 lat a nie tak jak napisałaś ok. tygodnia;)
mnie chodzi ze jak dostajesz dawke wlewu to przez tydzień jestes nie do zycia potem po mału człowiek wraca do siebie czylimin. nie wymiotuje az do nastepnego wlewu. a co do samego biustu to mozna zrobic rekonstrukcje i sa refundowane, plaza ok to tez nie problem jak sie załozy odpowiedni strój, proteza jak jest dobrze dopasowana nie przeszkadza w niczym.
Wiesz jak ją znam ona ma bzika na ten temathi

Protezy piersi

10 paź 2017 - 19:48:28

Jestem na bieżąco z tym tematem. Bliska mi koleżanka jest po jednostronnej mastektomii i czeka na koniec chemii aby iść zrobić to samo z drugą piersią żeby nie żyć na bombie zegarowej. Jest 100% kobietą i nie nosi swej kobiecości w cyckach. Ma męża i dziecko i chce żyć. I jest tak pełna optymizmu, że można jej optymizm butelkować i sprzedawać na oddziałach onkologicznych.

Protezy piersi

11 paź 2017 - 08:04:36

Cytat
alicja70
Jestem na bieżąco z tym tematem. Bliska mi koleżanka jest po jednostronnej mastektomii i czeka na koniec chemii aby iść zrobić to samo z drugą piersią żeby nie żyć na bombie zegarowej. Jest 100% kobietą i nie nosi swej kobiecości w cyckach. Ma męża i dziecko i chce żyć. I jest tak pełna optymizmu, że można jej optymizm butelkować i sprzedawać na oddziałach onkologicznych.
wiesz te wszystkie kobiety które to przechodzą nie okazują tego co mają i zyją tak jak mogą.Pamietam jak kiedys do takiej jednej przyszła rodzina z wizytą w szpitalu , wszyscy zaczęli płakac a ta radosna usmiechnieta i co zrobiła wyrzuciła ich ze szpitala powiedziała że nie umiera i nie bedą jej tu pokazówy robic

Protezy piersi

17 kwi 2018 - 08:08:18

najważniejsza to profilaktyka .
kobieta dziewczyna i matka powinny same o to zadbac tak jak o urode.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pasta do zębów ajona opinie