Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 18:16:36

Hej. Postanowiłam ,ze napisze bo to co ze mną się dzieje zaczyna mnie mocno nie pokoic. Być , może w naszym gronie ktoś miał/ma podobny problem studiuje lub jest psychiatra. Borykam się z paraliżem sennym . Wszystko zaczęło się ponad rok temu . Usypiając miałam wrażenie , że ktoś mnie dusi a dokładnie byli to członkowie mojej rodziny . Miałam otwarte oczy ,niby to sen ale widziałam wszystko do okola ,lecz nie mogłam się wybudzić,ruszyć ręką, noga jedynie gałkami ocznymi. Rano wstawałam zmęczona , spocona,cale ciało drżało z przerażenia. W ciągu dwóch miesięcy zdarzyło się to kilka razy . Później jak ręką odjął miałam spokoj. Od miesiaca znów boje się usnąć. Moje sny są chore ,aż wstyd o tym pisać ,budze sie w nocy ,plączę, mam wrażenie ,ze czuje kogoś obecnosc.Mam omówiona wizyte u lekarza ale dopiero za dwa tygodnie ,pomyślałam , ze moze wczesniej napisze tutaj bo dwa tygodnie to kupa czasu. Oprzędzając pytania. Nigdy nie leczylam sie psychiatrycznie, nie mam żadnych poważnych problemow, nie biorę narkotyków, alkohol sporadycznie ,jestem wierząca,tabletki ziołowe nie pomagają. Z góry dziękuje za pomoc byc moze ktos mi pomoze i wreszcie pojde spokojnie spac:(

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 19:05:19

Spróbuj zmienić miejsce spania.
Może się to wyda komuś śmieszne co napisałam ale są dziwne rzeczy na tym świecie.
W moim rodzinnym domu był pokój w którym każdemu z naszej rodziny przytrafiały się dziwne rzeczy podczas snu.
Ja miałam tam koszmary, wisielce, trupy, czarna kręcącą się plama, do tego lunatykowałam.
Moja siostra miała wrażenie jakby jej nogi ktoś przygniatał.
Mamę coś dusiło, brat spadał wiecznie z łóżka.
Nikt nie chciał tam spać i nie chce do dziś.
Pod pokojem przechodziła spora żyła wodna a na przeciwko okna był słup średniego napięcia.
Razem wybuchowa mieszanka.

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 19:53:36

Dokładnie dziś natknęłam się na to o czym mówisz w książce człowieka który tłumaczy jak działa np. medium, czy widzenie duchów. Podczas fazy REM zdarza się, że otwieramy oczy mózg się budzi, ale wciąż jesteśmy unieruchomieni i łatwo ulegamy halucynacjom - tacy ludzie często uważają, że nawiedza ich duch lub porwali go obcy. Idź do lekarza, lepiej nie czytaj porad w internecie bo nabawisz się jeszcze większych lęków. Zaraz pewnie wyskoczą ludzie z historiami o duchach :P

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 20:46:11

Spróbuj w ciągu dnia pić więcej płynów.Niedostateczna ilość spożywanych płynów tez może być przyczyną meczących snów.

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 21:35:52

Posluchalabym Twiojej rady ,ale problem w tym ,ze to wszystko dzieje sie w roznych miejscach tzn przytrafilo mi sie to jak mieszkalam w Warszawie ,obecnie wrocilam do swojego rodzinnego miasta oraz robie nocki w pracy i wszedzie to samo...

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 21:58:53

Ostatnio o tym czytałam. Jest to jedno z zaburzeń snu. Zerknij tu http://m.poradnikzdrowie.pl/psychologia/choroby-psychiczne/paraliz-przysenny-objawy-i-leczenie-zaburzen-snu_37815.html
Powinnaś udać się do poradni leczenia zaburzeń snu, psychiatra to chyba trochę za daleko ;)

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 22:10:17

Cytat
Emme
Ostatnio o tym czytałam. Jest to jedno z zaburzeń snu. Zerknij tu http://m.poradnikzdrowie.pl/psychologia/choroby-psychiczne/paraliz-przysenny-objawy-i-leczenie-zaburzen-snu_37815.html
Powinnaś udać się do poradni leczenia zaburzeń snu, psychiatra to chyba trochę za daleko ;)

Nie mam takiej mozliwosc u siebie w miescie ,poczekam pojde do psychiatry skoro mam juz umowiona wizyte . Jezeli to nie pomoze bede szukac takiej porady w innym miescie. Dzieki za rade

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 23:04:10

To raczej nie choroba tylko zdolności. Chyba jesteś medium...

czy jest tu psychiatra?

24 lip 2017 - 23:35:15

Cytat
kukingaku
Pod pokojem przechodziła spora żyła wodna a na przeciwko okna był słup średniego napięcia.

Kurde,naprawdę słup może tak działać?
Mam taki 3 metry od okna.
Nie wiedziałam.

czy jest tu psychiatra?

25 lip 2017 - 00:01:33

Cytat
czarownicaao
Cytat
kukingaku
Pod pokojem przechodziła spora żyła wodna a na przeciwko okna był słup średniego napięcia.

Kurde,naprawdę słup może tak działać?
Mam taki 3 metry od okna.
Nie wiedziałam.

Chodzi o połączenie żyły wodnej z słupem wysokiego napięcia.
U nas był Pan który faktycznie stwierdził obecność takiej żyły.
Zwrócił też uwagę na wpływ słupa i radził, żeby nie spać w tym pokoju.

Znalazłam też teraz na internecie artykuł o wpływie żyły wodnej na sen.
Przesyłam link

http://zdroweporady.blogspot.com/2013/06/uwazaj-gdzie-spisz.html

czy jest tu psychiatra?

25 lip 2017 - 00:19:40

@kukingaku
U mnie na razie spokój.
Nie wiem,nic o żyłach biegnących w pobliżu,ale słup stoi.
Ale dałaś mi do myślenia teraz...
Dzięki za odpowiedź.:)

czy jest tu psychiatra?

25 lip 2017 - 08:02:24

a wiesz to się zgadza
u mnie na starych śmieciach płynęły żyły wodne pod gruntami .
tata często chorował , okazało sie że to jest właśnie to .
w moim bloku mieszkał słynny . Pan Portalewski od wód i różdzikarz.
wykonał plan mapy pod naszym blokiem i okolic .
druga wersja;
może jestes przewrażliwiona i masz problemy ze spaniem przez złe samopoczucie albo filmy.
ja wykluczam u ciebie psychiatrę, może jesteś medium ?
zmień spanie w inne miejsce zrelaksuj sie idz na spacer , poczytaj komedie zrób cos fajnego z tego będziesz zadowolona i połóż się spać
stres też powoduje zaburzenia snu .

czy jest tu psychiatra?

25 lip 2017 - 08:31:42

Przepraszam, ale wy z tym medium na serio czy w formie żartu? :D

czy jest tu psychiatra?

25 lip 2017 - 14:57:58

co do zył wodnych to potwierdzam nie sa zdrowe i moga powodowac rózne dolegliwosci łacznie z chorobami, co do twoich snów no cóz jestes bardzo wrazliwa i to co widziałas podczas snu to swiat równoległy. W snach podrózujemy po całym wszechswiecie naucz sie snic swiadomie to rozwiaze po czesci twoje problemy bo bedziesz mogała w snach zapanowac nad wszystkim .

Cytat
RedRouge69
Przepraszam, ale wy z tym medium na serio czy w formie żartu? :D
to ze czegos nie widac nie oznacza ze to nie istnieje jak mówił einstein wszystko jest energia wiec...

Cytat
czarownicaao
@kukingaku
U mnie na razie spokój.
Nie wiem,nic o żyłach biegnących w pobliżu,ale słup stoi.
Ale dałaś mi do myślenia teraz...
Dzięki za odpowiedź.:)
wszystko na nas wpływa kazde pole elektromagnetyczne a takowe słupy wytwazaja
nawet wszelkie bezprzewodowe rzeczy sa bardzo niezdrowe, no ale niestety mieszkamy w takich czasach wiec zeby byc wolnym ode elektrosmogu trzeba by mieszkac w zupełnej głuszy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-25 15:02 przez agata74.

czy jest tu psychiatra?

25 lip 2017 - 16:59:32

Cytat
agata74
co do zył wodnych to potwierdzam nie sa zdrowe i moga powodowac rózne dolegliwosci łacznie z chorobami, co do twoich snów no cóz jestes bardzo wrazliwa i to co widziałas podczas snu to swiat równoległy. W snach podrózujemy po całym wszechswiecie naucz sie snic swiadomie to rozwiaze po czesci twoje problemy bo bedziesz mogała w snach zapanowac nad wszystkim .

Cytat
RedRouge69
Przepraszam, ale wy z tym medium na serio czy w formie żartu? :D
to ze czegos nie widac nie oznacza ze to nie istnieje jak mówił einstein wszystko jest energia wiec...

Cytat
czarownicaao
@kukingaku
U mnie na razie spokój.
Nie wiem,nic o żyłach biegnących w pobliżu,ale słup stoi.
Ale dałaś mi do myślenia teraz...
Dzięki za odpowiedź.:)
wszystko na nas wpływa kazde pole elektromagnetyczne a takowe słupy wytwazaja
nawet wszelkie bezprzewodowe rzeczy sa bardzo niezdrowe, no ale niestety mieszkamy w takich czasach wiec zeby byc wolnym ode elektrosmogu trzeba by mieszkac w zupełnej głuszy
i w tej oddalonej głuszy nie miec stresu.
nic nie miec , to i tak nic nie zmieni bo człowiek istota rozumna myśli i te owe mysli nie dają nam spokoju i nie uwalniają się w trakcie spania .
to wszystko idzie z mózgu , mózg nie odpoczywa i nie nadąża za wszystkim. dlatego najlepszym rozwiązaniem zgłosić sie do kliniki snu ,porobić badania oczywiście jeśli już tak bardzo nas męczy . My żyjemy w takim świecie e to jest nie do końca sprawdzone co i jak .
Pewnego dnia miałam w domu kompas i co sie stało?? zaczął on po prostu wariować a dlaczego ?
bo fale się rozchodzą i jest promieniowanie ze wszystkich sprzętów jakie mamy w domu . zróbcie sobie z kompasem eksperyment.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torbiel