Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

8 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak w temacie ,
co to może znaczyć gdy dotykam kciuka to mam wrażenie że jest spuchnięty i drętwota.
Jak wyprostuję rękę czuje niedowład lekki a co dziwne boli w przegubie tam gdzie pobiera się krew.
Dziewczyny co może być powodem czy to od serca czy kręgosłupa??;(

hmm musisz iść do lekarza to sprawa jak dla mnie dla neurologa, najpierw wizyta u lekarza rodzinnego po czym skierowanie do neurologa? szereg badań i oczekiwania w kolejce, powiem ci nie czytaj lepiej w necie bo sie przestraszysz co wyczytasz, bo jeśli masz niedowład to może być wina nerwów co tez idzie w parze z guzem mózgu lub innymi rzeczami tak wiec lepiej postaw na wizytę u lekarza



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-10 18:40 przez edekzkrainykredek2.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Cytat
edekzkrainykredek2
hmm musisz iść do lekarza to sprawa jak dla mnie dla neurologa, najpierw wizyta u lekarza rodzinnego po czym skierowanie do neurologa? szereg badań i oczekiwania w kolejce, powie ci nie czytaj lepiej w necie bo sie przestraszysz co wyczytasz, bo jeśli masz niedowład to może być wina nerwów co tez idzie w parze z guzem mózgu lub innymi rzeczami tak wiec lepiej postaw na wizytę u lekarza

Podpisuje sie pod ta wypowiedzią

do lekarza marsz najlepiej neurologa i to czym predzej

Kiedyś też drętwiały mi palce i ręka. U mnie przyczyną był niedobór magnezu. Musisz iść do lekarza rodzinnego on pokieruje cię dalej. Musisz też wykonać badania krwi.

Nie bój się na zapas, ale tez nie lekceważ... Moja znajoma miała bardzo silne bóle głowy i okazało się że coś "przeskoczylo" jej w kręgosłupie i uciskalo jakiś nerw, kręgarz "ją nastawił" i jak ręką odjął. Bóle minęły.
Życzę aby nie było to nic poważnego, bądź dobrej myśli i idź do lekarza :)

Cytat
she22
Nie bój się na zapas, ale tez nie lekceważ... Moja znajoma miała bardzo silne bóle głowy i okazało się że coś "przeskoczylo" jej w kręgosłupie i uciskalo jakiś nerw, kręgarz "ją nastawił" i jak ręką odjął. Bóle minęły.
Ży
czę aby nie było to nic poważnego, bądź dobrej myśli i idź do lekarza :)
no to wiem , ale neurologa dopiero mam na początku lipca;( jakdługo wytrzymam nie wiem

Cały czas to odczuwasz?

ja miałam niedowład w ręce 3 miesiące oczekiwania na wizytę i co na 3 dni przed ręka sprawna jak ta lala:) teraz czekałam na rezonans i pod koniec czerwca mam :)o ale widzę ze jesteś z łódzkiego gdzie masz wizytę i u jakiego neurologa?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-11 16:39 przez edekzkrainykredek2.

Cytat
edekzkrainykredek2
ja miałam niedowład w ręce 3 miesiące oczekiwania na wizytę i co na 3 dni przed ręka sprawna jak ta lala:) teraz czekałam na rezonans i pod koniec czerwca mam :)o ale widzę ze jesteś z łódzkiego gdzie masz wizytę i u jakiego neurologa?
jestem z łodzi mam wizytę na ul. Zielonej przy prawie ul. Kasprzaka.
Nie wiem kto jaki lekarz ale bardzo dawno temu tam byłam u lekarki i duzo mi pomogła ale czy bedzie ta sama to nie wiem . klinika chyba Medort

Ja ju jestem po rezonansie magnetycznym i mam teraz wizytę 10 lipca ale przy szpitalu bonifrantow czy jakos tak

czasem drętwienie może być przy niedoborze wit. z grupy B.

Cytat
edekzkrainykredek2
Ja ju jestem po rezonansie magnetycznym i mam teraz wizytę 10 lipca ale przy szpitalu bonifrantow czy jakos tak
no ide juz jutro , a co do szpitalaa Bonifratów tak tak tam przyjmuja też w przychodni ale lekarze ksiedza

no ja tam chodzę obok szpitala jest kilku specjalistów

Koniecznie powinnaś iść do lekarza. Mi tez ręce drętwiały, ale u mnie to było spowodowane kiepskim krążeniem. Chodziłam potem do RehaPro na terapię ultradzwiękową i to faktycznie poprawiło moje krążenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

witaminy na oczy