Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

operacja oczu

28 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 13:36:08





zachęcam do zapoznania się z materiałem bardzo polecam

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 14:56:41

wszystko jest robione po to by ludzi przestraszyc i żeby koncerny farmaceutyczne miały kasiore z szczepionek. Lekarze sa tak ograniczeni inetelektualnie ze nie potrafia rozpoznawac tychze chrob i czesto lecza nie to co trzeba. Nikt nie robi bakteriogramów tylko przepisuja antybiotyki te same antybiotyki otrzymuja zwierzeta a my jemy ich mieso i kołko sie zamyka. Dlaczego nie moge wybrac jakie szczepienia chce dla swojego dziecka a jakie nie tylko dawane jest w pakiecie i koniec. Nie wspomne o tym ze w szczepionkach jest rtęc a ona sie odklada w organizmie. Czy zwierzeta w pierszewszej dobie swojego zycia sa szczepione ano nie tylko my ludzie otrzymujemy baterie szczepionek które mozna spokojnie dać dziecku pózniej.

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 15:07:08

Kiedyś miałam fajną panią doktór, starsza kobieta i ciągle jeszcze się doszkalała pomimo swoich lat...i ona mi powiedziała że ze szczepionkami jest tak, nikt nie mówi jakie są skutki uboczne tylko straszy się powikłaniami po chorobie jeżeli się nie zaszczepimy. Są szczepionki których wcale nie potrzebujemy ale nakazuje się ich stosowanie...dało mi to do myślenia.

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 17:03:06

Cytat
CzerwoneUsta
Kiedyś miałam fajną panią doktór, starsza kobieta i ciągle jeszcze się doszkalała pomimo swoich lat...i ona mi powiedziała że ze szczepionkami jest tak, nikt nie mówi jakie są skutki uboczne tylko straszy się powikłaniami po chorobie jeżeli się nie zaszczepimy. Są szczepionki których wcale nie potrzebujemy ale nakazuje się ich stosowanie...dało mi to do myślenia.
no właśnie tak jest ze szczepieniami na grype, ospe, swinkę i rózyczkę dlatego ja nie zaszcepiłam ostatnio swojego dziecka bo daja mi cos w pakiecie czego nie chce ale jak pytałam czemu nie ma szczepień na gruzlicę to usłyszałam że na gruzlice sa leki i to dobre szkoda tylko ze nikt nie sprawdza ile kosztuje leczenie gruzlicy a ile np. swinki.

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 18:40:03

Cytat
agata74

no właśnie tak jest ze szczepieniami na grype, ospe, swinkę i rózyczkę dlatego ja nie zaszcepiłam ostatnio swojego dziecka bo daja mi cos w pakiecie czego nie chce ale jak pytałam czemu nie ma szczepień na gruzlicę to usłyszałam że na gruzlice sa leki i to dobre szkoda tylko ze nikt nie sprawdza ile kosztuje leczenie gruzlicy a ile np. swinki.

N grużlicę były przymusowe szczepienia, zlikwidowano teraz?

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 18:52:45

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74

no właśnie tak jest ze szczepieniami na grype, ospe, swinkę i rózyczkę dlatego ja nie zaszcepiłam ostatnio swojego dziecka bo daja mi cos w pakiecie czego nie chce ale jak pytałam czemu nie ma szczepień na gruzlicę to usłyszałam że na gruzlice sa leki i to dobre szkoda tylko ze nikt nie sprawdza ile kosztuje leczenie gruzlicy a ile np. swinki.

N grużlicę były przymusowe szczepienia, zlikwidowano teraz?
szczepienia chyba sa dle do któregos tam roku a potem nic ja pamietm ze ostatnia szcepionke miałam w wieku 18 lat potem powinny byc przypominajace ale tez o tym nie mowia wiec po cholere obciazac organizm szczepieniami jak potem w wieku doroslym nikt nie doszczepia.

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 18:57:44

niestety ale mój siostrzeniec ma właśnie skutki uboczne po szczepionkach i o nich nikt nie mówi...

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 18:59:08

Agata
Może liczą że prywatnie ludzie będą się doszcpiać, tak jak np szczepienia chroniące przed kleszczami, trąbią wszędzie ale nawet za szczepionkę dla dziecka trzeba zapłacić...diabli wiedzą jak oni to robią ale ja tam zaufanie straciłam:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-16 19:01 przez CzerwoneUsta.

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 21:42:35

Co robic? Szczepić czy nie? Ja juz mam taki mętlik w głowie ze zaczynam sie bać :(

szczepienia mmr

16 maj 2017 - 21:47:41

Cytat
agata74
wszystko jest robione po to by ludzi przestraszyc i żeby koncerny farmaceutyczne miały kasiore z szczepionek. Lekarze sa tak ograniczeni inetelektualnie ze nie potrafia rozpoznawac tychze chrob i czesto lecza nie to co trzeba. Nikt nie robi bakteriogramów tylko przepisuja antybiotyki te same antybiotyki otrzymuja zwierzeta a my jemy ich mieso i kołko sie zamyka. Dlaczego nie moge wybrac jakie szczepienia chce dla swojego dziecka a jakie nie tylko dawane jest w pakiecie i koniec. Nie wspomne o tym ze w szczepionkach jest rtęc a ona sie odklada w organizmie. Czy zwierzeta w pierszewszej dobie swojego zycia sa szczepione ano nie tylko my ludzie otrzymujemy baterie szczepionek które mozna spokojnie dać dziecku pózniej.

Popieram, oprócz triomesalu (rtęci), w szczepionkach zawarte są również komórki aborcyjne i komórki zwierząt, oczywiście w tej cwhili nagłośniono, że rtęci JUŻ nie ma, co zostało celowo nagłośnione by uspokoić naiwnych rodziców, a w rzeczywistości jest kompletną bzdurą.
Cieszę się, że są tu Mamy, które zdrowo podchodzą do sprawy.
Pozdrawiam :)

szczepienia mmr

17 maj 2017 - 09:36:45

Cytat
ModneZegarki2016
Co robic? Szczepić czy nie? Ja juz mam taki mętlik w głowie ze zaczynam sie bać :(
trzeba do tego podejść zdrowo rozsądkowo i poczytac o chorobach i potem zdecydowac na co szczepic

szczepienia mmr

17 maj 2017 - 19:14:57

@XxAtmospherexX W takim razie powiedz mi skąd masz informacje, że rtęć jednak znajduje się w szczepionkach? Bo Ci za i przeciw szczepieniu stosują wiele argumentów żeby przekonać do swoich racji, ale są to tylko stwierdzenia nie poparte faktami czy badaniami.

szczepienia mmr

17 maj 2017 - 19:25:30

Modnezegarki2016 tu masz artykuły o rteci i aluminium https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/rtec/

szczepienia mmr

17 maj 2017 - 20:06:44

Oglądałam ten materiał na TVN7 i nie zaszczepiłam dziecka na mmr i raczej nie zaszczepie...za dużo się oczytałam na ten temat...
Dobrze napisane wyżej...dlaczego sami nie możemy wybierać na co szczepić a na co nie...
Ja nie pamiętam, żebym była szczepiona na różyczkę czy też świnkę...świnkę przeszłam a różyczki nie miałam. Dobrze powiedziane w filmie dlaczego nie można szczepić pojedyńczymi szczepionkami? Byłyby pewnie bezpieczniejsze niż mmr..

szczepienia mmr

17 maj 2017 - 20:10:15

Dziękuje @agara74 chętnie poczytam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drętwiejące palce u rąk jak i cała ręka lewa