Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szczepienia mmr

24 paź 2017 - 22:06:28

Mój syn rok temu złapał wirusa RSF, jego stan był bardzo ciężki, leżał w szpitalu 2 tygodnie pod kroplówką.
Wirus wydala się z organizmu nawet do pół roku.
Mały długo dochodził do siebie.
Szkoda, że nikt nie mówi o możliwości szczepienia dziecka na tego wirusa.
Dowiedziałam się dopiero w szpitalu już po fakcie, niektóre dzieci nawet umierają z powodu tego wirusa.

szczepienia mmr

25 paź 2017 - 12:39:20

Cytat
kukingaku
Mój syn rok temu złapał wirusa RSF, jego stan był bardzo ciężki, leżał w szpitalu 2 tygodnie pod kroplówką.
Wirus wydala się z organizmu nawet do pół roku.
Mały długo dochodził do siebie.
Szkoda, że nikt nie mówi o możliwości szczepienia dziecka na tego wirusa.
Dowiedziałam się dopiero w szpitalu już po fakcie, niektóre dzieci nawet umierają z powodu tego wirusa.
W ten spsób bys musiała zaszczepiac dziecko na wszelkie mozliwe choroby i chyba z tego co wiem to na RSF nie ma szczepionek. Stan ciezki bo jak lekarze sa niedouczeni to tak sie dzieje, przez szczepienia nie ma wielu chorób i to jest super ale learze nie sa uczeni ze takie choroby wystepuja i maja takie a takie objawy. Swego czasu było głosno o kokluszu bo lekarze nie umieja zdiagnozowac co jest choremu.

szczepienia mmr

25 paź 2017 - 23:20:52

Zgodzę się z tobą w 100%, zanim rozpoznano u mojego syna wirusa, przez 2 miesiące dziecko nie leczone było tylko karmione antybiotykami.
Dopiero jak syn leciał mi z rąk trafiliśmy do szpitala i tam zrobiono mu badania na obecność wirusa.
Ja wiem, że musiałabym szczepić na wszystko tylko wiesz, jak widzisz dziecko w ciężkim stanie z problemami oddychania to sobie myślisz, że gdybym wiedziała o szczepionce to mały nie musiał by przez to przechodzić.
Szczepionka jest, koszt ok 5 tys złotych, ale na Boga kto słyszał o takim wirusie.

szczepienia mmr

21 lis 2017 - 16:07:41

Cytat
kukingaku
Mój syn rok temu złapał wirusa RSF, jego stan był bardzo ciężki, leżał w szpitalu 2 tygodnie pod kroplówką.
Wirus wydala się z organizmu nawet do pół roku.
Mały długo dochodził do siebie.
Szkoda, że nikt nie mówi o możliwości szczepienia dziecka na tego wirusa.
Dowiedziałam się dopiero w szpitalu już po fakcie, niektóre dzieci nawet umierają z powodu tego wirusa.

Pomyliłaś nieco fakty, ANTYBIOTYK wydalany jest z organizmu do pół roku. A nie wirus.

szczepienia mmr

21 lis 2017 - 16:57:00

a ja teraz miałam drugą dawkę WZW za pół roku ostatnią.

szczepienia mmr

21 lis 2017 - 20:03:10

Cytat
XxAtmospherexX

Mój syn rok temu złapał wirusa RSF, jego stan był bardzo ciężki, leżał w szpitalu 2 tygodnie pod kroplówką.
Wirus wydala się z organizmu nawet do pół roku.
Mały długo dochodził do siebie.
Szkoda, że nikt nie mówi o możliwości szczepienia dziecka na tego wirusa.
Dowiedziałam się dopiero w szpitalu już po fakcie, niektóre dzieci nawet umierają z powodu tego wirusa.

Pomyliłaś nieco fakty, ANTYBIOTYK wydalany jest z organizmu do pół roku. A nie wirus.
Nic nie pomyliłam.
Antybiotyku się na wirusy nie stosuje.
Stosuje się na powikłania po infekcji wirusowej np. Zapalenie ucha czy zapalenie płuc bo takie niesie ze sobą ten wirus.
Specjaliści z prokocimia też się mylą bo Pani widzę wie lepiej.

szczepienia mmr

22 lis 2017 - 10:41:17

Nie wiem w ogóle jak można się powoływać na takie niesprawdzone źródła do których linki wstawiacie, masakra :D Pamiętajcie tylko o jednym- o epidemiach, które miały miejsce :) O tym jak dżuma zabiła 2/3 Europy. Fakt wynalezienia szczepionki jest odkryciem, które uratowało ludzkość. Wierzmy lekarzom, którzy ucza sie cale zycie, a nie pierdolom z interentu:) Oczywiscie lekarz jest tylko czlowiekiem i tez sie myli, ale nie mozemy wrzucac wszystkich do jednego worka:)

szczepienia mmr

22 lis 2017 - 10:51:35

Zawsze mnie śmieszy najgłupszy argument świata, jak to koncerny farmaceutyczne czerpią kasę ze szczepionek...hahahaa. Jaka będa biły kasę jak wybuchną epidemie...To dopiero żniwa.

szczepienia mmr

30 gru 2017 - 19:56:40

@marlenabogucka, @alicja70 to nie są niesprawdzonie zródła które wrzucam te strony wiem sa kontrowersyjne i ciezko uwiezyc ze komus moze zalezec bardziej na zbijaniu kasy niz na leczeniu ale niestety tak jest i moze za miast wypierac to i uwazac za durnoty to nie lepiej przemyslec, zapalic sobie eczerwona lampke i poobserwowac niz negowac. Samemu szukac zrodeł ja mam kolezankę której syn po szczepionce jest atutystyczny. po co podaawac dzieciom wit k zaraz po urodzezniu by krzepliwosc była lepsza natura po cos tak stworzyła człowieka wiec po co zmieniac i ulepszac . Tak macie racje szczepionki były tworzone z mysla o zapobiieganiu chorób tak jak w przypadku dzumy czy czarnej ospy, ale te czasy dawno minełyi teraz bardziej liczy sie kasa niz chec pomocy patrz afryka ile ludzi tam umiera z niedozywienia czy chorób Człowiek to jednak dziwny twór szuka wody na marsie a swoim na ziemi nie potrafi zapewnic dostepu do wody również patrz afryka. https://jarek-kefir.org/2017/10/23/szokujace-skutki-uboczne-szczepien-widzialam-prawie-umierajace-dziecko-lekarze-zatuszowali-sprawe/
https://jarek-kefir.org/2018/01/03/nadchodza-nowe-przymusowe-szczepienia-ukrywana-prawda-wychodzi-na-jaw/
I to kwestia niedługiego czasu jak to co wrzucam bedzie potwierdzone przez lekarzy moze wtedy uwierzce.


https://www.odkrywamyzakryte.com/tiomersal/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-14 13:39 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moczenie nocne u dziecka