Obecnie rozmawiamy o:

Jakie perfumy polecacie?

gorący temat

Trądzik u dorosłych :(((

dzisiaj o 11:41

Studia a brak pieniędzy.

dzisiaj o 11:22

Na zmniejszenie apetytu ?

dzisiaj o 11:20

Co jeść?

dzisiaj o 11:14

co działa moczopędnie?

dzisiaj o 11:11

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki na powiększanie biustu?

24 sty 2018 - 10:44:04

Te tabletki moga dzialac, ale niewarto brac jakiekolwiek leki bez konsultacji z lekarzem, tym bardziej zakupione w internecie z nieznanego zrodla :)

W moim przypadku zadzialaly tabletki antykoncepcyjne, biust z malego B w c:)

24 sty 2018 - 11:19:08

daj spokój

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

25 sty 2018 - 08:37:42

A myślisz, że na ujędrnienie biustu również zadziałają?

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

26 sty 2018 - 08:16:15

Jak najbardziej.. Swoją drogą to właśnie takie jest ich główne działanie.Zwiększają jędrność bistu i tym samym biuścik wydaje się o wiele większy. Jeśli masz duży biust to spoko, nie masz się co stresować Tabletki nie powiększą Ci go do wielkości balonów ;) Jeszcze polecam dodatkowo kupić sobie ich żel perfect bust gel. Bo również fajnie nawilża i po części powiększa.

26 sty 2018 - 10:34:05

@cornella27 napisała całe sedno sprawy: ,,biust WYDAJE SIĘ'' większy.. wydaje tym, które w to chcą wierzyć naiwnie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

26 sty 2018 - 10:36:43

Jestem crossdresserem, swego czasu brałem tabletki antykoncepcyjne przez dłuższy okres (przyznaje było to mało odpowiedzialne) jednak biust się pojawił. Po odstawieniu leków faktycznie ciut zmalał jednak nieznacznie ... Sprawą oczywistą jest iż moja anatomia i nadmiar hormonu to spowodowały jednak często czytam jak to u kobiet zażywających te leki biust rośnie, predyspozycje to juz inna sprawa ... Cieszę się tym co mam ...

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

28 wrz 2018 - 15:03:08

Szkoda, że u mnie tabletki nie zadziałały. O wiele lepsze są domowe metody - peeling kokosowy z wiórek i oleju coco + maska z frashe, dla lepszego efektu można przykryć taką maseczkę folią spożywczą... wtedy składniki łatwiej się wchłoną. Polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soczewki w wodzie utlenionej