Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki na powiększanie biustu?

20 cze 2020 - 07:54:57

są specjalne tabletki nazywają się Breastfem które trudno znaleźć w Polsce ale można ja kupiłam, one powodują produkcję estrogenów i powiększanie biustu, co ważne to naturalne zioła znane od wieków stosowane przez kobiety w Ameryce Południowej i Afryce nawet niezłe efekty mozna dzięki nim uzyskać mi udało się zwiększyć rozmiar miseczki o jeden. Z tego co wyczytałam to bezpieczny preparat zarejestrowany w Unii jako suplement jest i dosyć tani do tego cała kuracja ok. 100zł.

Tabletki na powiększanie biustu?

10 lip 2020 - 10:55:05

dzięki te są naprawdę dobre :)

Tabletki na powiększanie biustu?

11 wrz 2020 - 14:48:16

błagam no nieeeeeeeee....... tabletki idą wam na organizm. chcecie truć organy wewnętrzne? przecież to wam nie powiększy a jedynie może ujędrni skórę.

Tabletki na powiększanie biustu?

29 wrz 2020 - 13:55:27

mi naprawdę trochę powiększyły biust widać różnicę poza tym ziołowe są nieszkodliwe

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Tabletki na powiększanie biustu?

29 paź 2020 - 08:59:50

No nie wiem.... Ponoć niektóre działają, jednak nie wiem sama czy potrafiłabym sie przekonać do takich tabletek. Po prostu bałabym się, ze wydam kasę ale nie bedzie efektu. No chyba,ze jest tutaj na forum jakaś dziewczyna która brała takie tabletki oraz napisze czy rzeczywiście ma to wpływ na wygląd piersi

Z tego co wiem to jedyne dobre realne efekty powiekszania daje wizyta u lekarza medycyny estetycznej. https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-03 09:17 przez nataliii23.

Tabletki na powiększanie biustu?

08 mar 2021 - 16:44:50

ten breastfem nawet działa

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Tabletki na powiększanie biustu?

20 kwi 2023 - 07:49:34

Szczerze mówiąc ja również jestem przeciwna takim inwazyjnym zabiegom. Nigdy nie wiesz czy Ci się to nie sprzeciwi.Ja bym się jednak bała i nie wiem czy bym się na coś takiego zdecydowała ale raczej nie…
Jestem obecnie po kuracji tabletkami Perfect Bust i jeśli zastanawiacie się nad operacją to proponowałabym wypróbować właśnie ich. Tabletki skuteczne, piersi są uniesione, bardziej jędrne oraz wyraźnie ładniejsze. Nie jest to również taki koszt jak operacja i nie niesie to ze sobą skutków ubocznych.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki na powiększanie biustu?

20 kwi 2023 - 08:43:03

Słyszałam o tabletkach ale jeszcze jak do tej pory nie próbowałam.... Obecnie zastanawiam się nad operacją ponieważ mam bardzo duzy kompleks ( zawsze miałam ale taraz po ciąży kiedy piersi jeszcze bardziej straciły jędrność powiększył się) Czy taka kuracja jest droga?
Czy jest efekt uniesienia? Czy tabletki dają jedynie ujędrnienie?

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Tabletki na powiększanie biustu?

21 kwi 2023 - 07:53:58

Czy jest droga ? Zależy jak na to patrzeć. Wiadomo,.zę tabletki swoje kosztują ale nie jest to jakaś fortuna. Na pewno za to jest to bezpieczniejsze od operacji.
Dają ładny efekt jędrności i uniesienia . A jak piersi są jędrne to automatycznie są większe i ładniej wyglądają bez biustonosza jak i z biustonoszem. Sama pozbyłam się wielu kompleksów.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki na powiększanie biustu?

21 kwi 2023 - 08:56:40

bielizna potrafi zdzialac cuda. Trzeba ją tylko odpowiednio dobrac :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Tabletki na powiększanie biustu?

21 kwi 2023 - 11:31:54

Niby tak ale powiem Wam,że warto jest zainwestować w ładny biust chociażby dla siebie samego. Dzięki temu czujemy się bardziej atrakcyjne, bardziej pewne siebie...
Sama również jestem po kuracji Perfect Bust i polecam ! Stosowałam wcześniej wiele innych tabletek ( najczęściej z allegro) ale żadne nie były skuteczne , dopiero te.
Dodam jendak,że nie należy się spodziewać efektów w 1 miesiącu ale tak dopiero po ok trzech

Tabletki na powiększanie biustu?

25 kwi 2023 - 15:26:43

Nie wiem dziewczyny jak wy ale ja w ogóle nie wierzę w takie "cuda" jak tabletki na coś:) Dobrze dobrany stanik zdziała cuda, biust wygląda pięknie, serio. Tylko stanik musi być naprawdę dobrej jakości ja najbardziej lubię takie bez fiszbin w takim stylu https://www.jagna.pl/viki-m-83.html

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Tabletki na powiększanie biustu?

08 sie 2023 - 10:08:22

Wydaje mi się że jedyny pewny sposób to zabiegi tego typu https://obcasy.pl/powiekszanie-piersi-implantami-czy-lifting-biustu-jak-poprawic-wyglad-piersi i najlepiej właśnie na nie się zdecydować

Tabletki na powiększanie biustu?

08 lis 2023 - 16:10:43

Wypowiem się na temat tych tabletek - Breastfem. Coś w tym może i jest bo moje klientki chwalą ten produkt szczególnie stosują te szczupłe i dużo ćwiczące. Nie przyglądam się nachalnie w biusty ale zastanowiło mnie to i na moje oko widać zmiany tym bardziej jak biorą kolejne opakowanie na kolejne 2 miesiące do 4 maksymalnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Owsiki u dziecka