Obecnie rozmawiamy o:

Ciągłe zmęczenie

gorący temat

obgryzanie paznokci

dzisiaj o 13:10

Znudzenie seksem

dzisiaj o 12:59

MODA PLUS SIZE

dzisiaj o 10:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki na powiększanie biustu?

20 cze 2020 - 07:54:57

są specjalne tabletki nazywają się Breastfem które trudno znaleźć w Polsce ale można ja kupiłam, one powodują produkcję estrogenów i powiększanie biustu, co ważne to naturalne zioła znane od wieków stosowane przez kobiety w Ameryce Południowej i Afryce nawet niezłe efekty mozna dzięki nim uzyskać mi udało się zwiększyć rozmiar miseczki o jeden. Z tego co wyczytałam to bezpieczny preparat zarejestrowany w Unii jako suplement jest i dosyć tani do tego cała kuracja ok. 100zł.

10 lip 2020 - 10:55:05

dzięki te są naprawdę dobre :)

11 wrz 2020 - 14:48:16

błagam no nieeeeeeeee....... tabletki idą wam na organizm. chcecie truć organy wewnętrzne? przecież to wam nie powiększy a jedynie może ujędrni skórę.

29 wrz 2020 - 13:55:27

mi naprawdę trochę powiększyły biust widać różnicę poza tym ziołowe są nieszkodliwe

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 4/5

29 paź 2020 - 08:59:50

No nie wiem.... Ponoć niektóre działają, jednak nie wiem sama czy potrafiłabym sie przekonać do takich tabletek. Po prostu bałabym się, ze wydam kasę ale nie bedzie efektu. No chyba,ze jest tutaj na forum jakaś dziewczyna która brała takie tabletki oraz napisze czy rzeczywiście ma to wpływ na wygląd piersi

Z tego co wiem to jedyne dobre realne efekty powiekszania daje wizyta u lekarza medycyny estetycznej. https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-03 09:17 przez nataliii23.

08 mar 2021 - 16:44:50

ten breastfem nawet działa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Owsiki u dziecka