Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Zapalenie pęcherza

58 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tabletki na powiększanie biustu?

24 sty 2018 - 10:44:04

Te tabletki moga dzialac, ale niewarto brac jakiekolwiek leki bez konsultacji z lekarzem, tym bardziej zakupione w internecie z nieznanego zrodla :)

W moim przypadku zadzialaly tabletki antykoncepcyjne, biust z malego B w c:)

Tabletki na powiększanie biustu?

24 sty 2018 - 11:19:08

daj spokój

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Tabletki na powiększanie biustu?

25 sty 2018 - 08:37:42

A myślisz, że na ujędrnienie biustu również zadziałają?

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Tabletki na powiększanie biustu?

26 sty 2018 - 08:16:15

Jak najbardziej.. Swoją drogą to właśnie takie jest ich główne działanie.Zwiększają jędrność bistu i tym samym biuścik wydaje się o wiele większy. Jeśli masz duży biust to spoko, nie masz się co stresować Tabletki nie powiększą Ci go do wielkości balonów ;) Jeszcze polecam dodatkowo kupić sobie ich żel perfect bust gel. Bo również fajnie nawilża i po części powiększa.

Tabletki na powiększanie biustu?

26 sty 2018 - 10:34:05

@cornella27 napisała całe sedno sprawy: ,,biust WYDAJE SIĘ'' większy.. wydaje tym, które w to chcą wierzyć naiwnie.

Tabletki na powiększanie biustu?

26 sty 2018 - 10:36:43

Jestem crossdresserem, swego czasu brałem tabletki antykoncepcyjne przez dłuższy okres (przyznaje było to mało odpowiedzialne) jednak biust się pojawił. Po odstawieniu leków faktycznie ciut zmalał jednak nieznacznie ... Sprawą oczywistą jest iż moja anatomia i nadmiar hormonu to spowodowały jednak często czytam jak to u kobiet zażywających te leki biust rośnie, predyspozycje to juz inna sprawa ... Cieszę się tym co mam ...

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki na powiększanie biustu?

28 wrz 2018 - 15:03:08

Szkoda, że u mnie tabletki nie zadziałały. O wiele lepsze są domowe metody - peeling kokosowy z wiórek i oleju coco + maska z frashe, dla lepszego efektu można przykryć taką maseczkę folią spożywczą... wtedy składniki łatwiej się wchłoną. Polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Tabletki na powiększanie biustu?

01 lut 2019 - 13:52:27

No i jak?Jest jakiś efekt?

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Tabletki na powiększanie biustu?

10 mar 2019 - 01:07:00

Nie, nie wierzę w takie tabletki. Jeśli któraś z Was faktycznie chce powiększyć, to warto odłożyć trochę pieniędzy na operację powiększania piersi. Na południu kraju jednym z najlepszych chirurgów plastycznych jest <moderacja>. Tak jak mówię, uważam, że tabletki to kasa wyrzucona w błoto.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-11 19:28 przez moderator.

Tabletki na powiększanie biustu?

08 maj 2019 - 13:16:16

guten morgen meine lieben :)

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

Tabletki na powiększanie biustu?

31 lip 2019 - 17:12:50

Hmm ja powiększałam piersi nieoperacyjnie za pomocą preparatu los deline w krakowskiej klinice vesuna. Uzyskałam bardzo naturalny efekt piersi i co najważniejsze uniknęłam tym sposobem długiego okresu rekonwalescencji, co ogromnie mnie ucieszyło. Szczerze już długo nosiłam się z zamiarem powiększenie piersi, ale bałam się tego ogromnego bólu po zabiegu.

Tabletki na powiększanie biustu?

20 sty 2020 - 15:07:12

Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie specyfiki, wybaczcie. Bardzo mi to jakoś przypomina cudowny preparat na wydłużanie penisa...

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki na powiększanie biustu?

14 lut 2020 - 07:27:29

Zamówiłam sobie te tabletki perfect bust, w sumie nie sa to takie duże pieniadze tak więc pomyślalam sobie, ze nie zaszkodzi spróbować. Jak brałyście? Jeden raz dziennie czy dwa razy dziennie?

Tabletki na powiększanie biustu?

16 lut 2020 - 19:57:43

Tabletki na powiększenie biustu, a to dobre:) to po co babki operacyjnie powiększają jak są tabletkiściana

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Tabletki na powiększanie biustu?

03 mar 2020 - 09:20:45

Ja kiedyś korzystałam z tabletek Prefect Bust i rzeczywiście mi pomogły. Nie były to takie efekty jakich można się spodziewać po operacji plastycznej, jednak były zauważalne i satysfakcjonujące jak ze tą cenę i okres czasu, prze który je brałam (6 miesięcy).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soczewki w wodzie utlenionej