Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki na powiększanie biustu?

11 kwi 2017 - 10:58:26

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na allegro i sporo się tego sprzedaje. Wiele dziewczyn kupuje te tabletki

Tabletki na powiększanie biustu?

11 kwi 2017 - 12:26:50

Kiedyś czytałam opinie na temat takich tabletek i większość osób pisze, że działają ale też niestety na przyrost masy, czyli tyje się po nich.
Gdyby były jakieś cudowne tabletki to nie było by operacji plastycznych :D

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki na powiększanie biustu?

12 kwi 2017 - 10:37:21

Zalezy jakie tabletki. Bo są mniej skuteczne i bardziej skuteczne. Warto jest poczytać sobie opinie w sieci na temat poszczególnych. Ogolnie nie polecam kupowania takich najtańszych tabletek z allegro.Nie zaszkodzą Ci ale będzie to strata kasy ponieawż takie tabletki Ci nie pomogą.
Tak więc polecam kupić sobie porządną kurację czyli tabletki plus najlepiej krem do powiekszania biustu. Sama jestem po kuracji i biust powiekszony o 1 rozmiar :)

Tabletki na powiększanie biustu?

12 kwi 2017 - 10:50:12

Cytat
hallyy
Zalezy jakie tabletki. Bo są mniej skuteczne i bardziej skuteczne. Warto jest poczytać sobie opinie w sieci na temat poszczególnych. Ogolnie nie polecam kupowania takich najtańszych tabletek z allegro.Nie zaszkodzą Ci ale będzie to strata kasy ponieawż takie tabletki Ci nie pomogą.
Tak więc polecam kupić sobie porządną kurację czyli tabletki plus najlepiej krem do powiekszania biustu. Sama jestem po kuracji i biust powiekszony o 1 rozmiar :)
nie ma czegos takiego jak powiekszanie piersi tabletkami. Jak by tak było nie było by opieracji plastycznych :P to raz dwa obstawiam ze te tabsy zawieraja hormony stad to złudzene powiekszenia cycków jak ktos chce sobie rozwalić gospodarke hormonalna to idealna sprawa. A potem płacz ze nie mozna miec dzieci itp.

Tabletki na powiększanie biustu?

12 kwi 2017 - 11:20:59

Idioctwem jest zazywać takie specyfiki.... Biust mozna powiekszyc tylko tyjac, wstrzykujac sobie swoj tłuszcz lub dzieki wkladkom silikonowym.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Tabletki na powiększanie biustu?

12 kwi 2017 - 21:33:35

Jak tabletki na powiększenie biustu ? No pierwsze słyszę ! Połknąć i już więcej w staniku ... :D Może to jest jaki efekt Pareta hmm

Tabletki na powiększanie biustu?

13 kwi 2017 - 07:09:58

jakiś absurd !!!

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki na powiększanie biustu?

13 kwi 2017 - 08:56:36

A jakie konkretnie tabletki polecasz? Bo tak sobie patrzę i sporo tego jest....

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Tabletki na powiększanie biustu?

13 kwi 2017 - 09:46:17

Również w to za bardzo nie wierzyłam ale tak sobie pomyślałam, że nie upewnię się dopóki nie spróbuję. I to działa. Chociaz podejrzewam,ze na każdego inaczej. Tak jak tutaj już wspomniałam pwiekszenie ie jest na poziomie operacji. Nie ma co nawet na to liczyć. Ale moim zdaniem jest przyzwoite. Biuścik jest ładniejszy bardziej ujędrniony. Brałam tabletki Perfect Bust plus jeszczze krem .

Tabletki na powiększanie biustu?

13 kwi 2017 - 10:22:15

Co za absurd ;D nie ma czegoś takiego jak tabletki na powieszenie piersi
Jakby były to by sobiw kobiety nie robiły operacji powiększania :)

Tabletki na powiększanie biustu?

13 kwi 2017 - 10:25:34

A ja polecam suplement Dakolen (taletki) są bezpieczne : wyciąg z lnu, kopru włoskiego, chmielu. Chmiel można też pić - ale ma wstrętny smak, to on działa na biust faktycznie. Ja brałam podczas odchudzania by biust był jędrny i nie zmalał i faktycznie działały. Ale trzeba systematyczności, min miesiąc jeść - jak wszystko zresztą.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki na powiększanie biustu?

17 kwi 2017 - 20:27:40

Bez przesady. Z tabletkami na powiększanie biustu to prawie jak z tymi cud metodami na powiększanie penisa. Dziewczyny to nie działa - tylko kasę tracicie.

Tabletki na powiększanie biustu?

17 kwi 2017 - 23:04:19

ja nie słyszałam o takich specyfikach hmm
a czy wypróbowaliście cudowne środki na powiększenie biustu, koper włoski i kozieradka są mi doskonale znane.
Żadne pigułki nie powiększą y piersi, i to o 2 rozmiary! owszem, po spożywaniu dużej ilości kozieradki piersi jakby puchną [oczywiście tylko troszkę], ale puchnie też reszta ciała i pojawiają się skutki uboczne takie jak zmiana zapachu ciała [a konkretnie potu].Nawet jeśli nałykacie się tych prochów i spuchnie Wam biust [podkreślam: nie urośnie], to gwarantuję że po odstawieniu tego specyfiku wszystko wróci do normy. a pieniążkom można powiedzieć papa. Już wyrosłam z kupowania sobie magicznych prochów powiększających biust [i maseczek, i kremów, i herbatek, i okładów. Gdyby to działało to po co kobiety powiększały by sobie biust silikonowymi implantami?] zainwestowałam w wizytę u bra-fitterki i kupiłam porządny stanik. I TO naprawdę poprawia wygląd piersiaczków.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Tabletki na powiększanie biustu?

23 lis 2017 - 09:05:59

Nie wierze a takie specyfiki, mi piersi urosły po tabl hormonalnych ale po odstawieniu wszystko wrociło do normu

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Tabletki na powiększanie biustu?

24 sty 2018 - 08:21:37

Cytat
Polaris3
ja nie słyszałam o takich specyfikach hmm
a czy wypróbowaliście cudowne środki na powiększenie biustu, koper włoski i kozieradka są mi doskonale znane.
Żadne pigułki nie powiększą y piersi, i to o 2 rozmiary! owszem, po spożywaniu dużej ilości kozieradki piersi jakby puchną , ale puchnie też reszta ciała i pojawiają się skutki uboczne takie jak zmiana zapachu ciała .Nawet jeśli nałykacie się tych prochów i spuchnie Wam biust , to gwarantuję że po odstawieniu tego specyfiku wszystko wróci do normy. a pieniążkom można powiedzieć papa. Już wyrosłam z kupowania sobie magicznych prochów powiększających biust zainwestowałam w wizytę u bra-fitterki i kupiłam porządny stanik. I TO naprawdę poprawia wygląd piersiaczków.

Oj tak! Dobranie odpowidniego stanika naprawdę poprawia wygląd biustu . I widzę to po sobie. Mam dośc spore piersi ale są one obwisłe ( również przez to,że są spore) i o ile w biustonoszu wyglądaja bosko to juz bez biustonosza tak średnio.Chociaż facet twierdzi,ze je uwielbia takie jakie są :P Co do tych ziółek to przypadkiem właśnie tkaie zioła nie wchodzą w skład tabletek na powiekszanie biustu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Aparat ortodontyczny