Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi na blizne po cc lekarze polecali cepan, jest tani i dobry, nie czuje tez nieprzyjemnego zapachu jak ktos wspomniał. Zaczelam stosowac po 6 tygodniach a teraz po 3 miesiacach mam tylko biala kreske

To ja może też spróbuję się czegoś dowiedzieć :)
Nie miałam wprawdzie operacji, ale zabieg chirurgiczny wycięcia zmiany skórnej, było to robione tydzień temu. Za tydzień jadę na ściągnięcie szwów. Mam w domu juz contractubex, ale od kiedy w sumie powinnam zacząć nim smarować bliznę? Lepiej odczekać jeszcze jakiś czas czy od razu? :)

Cytat
asia111307
To ja może też spróbuję się czegoś dowiedzieć :)
Nie miałam wprawdzie operacji, ale zabieg chirurgiczny wycięcia zmiany skórnej, było to robione tydzień temu. Za tydzień jadę na ściągnięcie szwów. Mam w domu juz contractubex, ale od kiedy w sumie powinnam zacząć nim smarować bliznę? Lepiej odczekać jeszcze jakiś czas czy od razu? :)

jak odpadnie strup :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

sprawdźcie veraderm :) szybko rozjasnil moja blizne po operacji biustu. cena moze sie wydawac wysoka, ale jak dla mnie ok, bo masc jest skuteczna i wydajna.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

mi chirurg po operacji od razu polecił żel VERADERM, stosowalam regularnie i faktycznie blizna jest juz niemal niewidoczna :) nie wiem ile teraz kosztuje, ale wystarczyl mi na kilka miesiecy.

Środek na blizny, szczególnie te po oparzeniach znajdziecie na stronie https://octenicare.pl/. Nie tylko pomaga w gojeniu ale także działa przeciwbakteryjnie. Czysta rana szybciej i ładniej się goi. Sam środek nie jest drogi. Sprawdziłam , działa.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Ja też stosuję Octenicare na blizny i nie tylko. Po nim blizny stają się łagodniejsze. Wiele z nich zniknęło mi całkowicie. Dużym plusem kremu jest, że ma tak łagodne działanie, a do tego szerokie zastosowanie. Na pewno więc nie raz się przyda - polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy ginekolog lublin