Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

39 minut temu

Druk ścienny

46 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mi na blizne po cc lekarze polecali cepan, jest tani i dobry, nie czuje tez nieprzyjemnego zapachu jak ktos wspomniał. Zaczelam stosowac po 6 tygodniach a teraz po 3 miesiacach mam tylko biala kreske

To ja może też spróbuję się czegoś dowiedzieć :)
Nie miałam wprawdzie operacji, ale zabieg chirurgiczny wycięcia zmiany skórnej, było to robione tydzień temu. Za tydzień jadę na ściągnięcie szwów. Mam w domu juz contractubex, ale od kiedy w sumie powinnam zacząć nim smarować bliznę? Lepiej odczekać jeszcze jakiś czas czy od razu? :)

Cytat
asia111307
To ja może też spróbuję się czegoś dowiedzieć :)
Nie miałam wprawdzie operacji, ale zabieg chirurgiczny wycięcia zmiany skórnej, było to robione tydzień temu. Za tydzień jadę na ściągnięcie szwów. Mam w domu juz contractubex, ale od kiedy w sumie powinnam zacząć nim smarować bliznę? Lepiej odczekać jeszcze jakiś czas czy od razu? :)

jak odpadnie strup :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

sprawdźcie veraderm :) szybko rozjasnil moja blizne po operacji biustu. cena moze sie wydawac wysoka, ale jak dla mnie ok, bo masc jest skuteczna i wydajna.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

mi chirurg po operacji od razu polecił żel VERADERM, stosowalam regularnie i faktycznie blizna jest juz niemal niewidoczna :) nie wiem ile teraz kosztuje, ale wystarczyl mi na kilka miesiecy.

Środek na blizny, szczególnie te po oparzeniach znajdziecie na stronie https://octenicare.pl/. Nie tylko pomaga w gojeniu ale także działa przeciwbakteryjnie. Czysta rana szybciej i ładniej się goi. Sam środek nie jest drogi. Sprawdziłam , działa.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

Ja też stosuję Octenicare na blizny i nie tylko. Po nim blizny stają się łagodniejsze. Wiele z nich zniknęło mi całkowicie. Dużym plusem kremu jest, że ma tak łagodne działanie, a do tego szerokie zastosowanie. Na pewno więc nie raz się przyda - polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy ginekolog lublin