Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łupież pstry jak z tym walczyć?

08 mar 2017 - 15:04:52

Cytat
cornella27
To co mi ostatecznie pomoglo to kosmetyki Pityver.

Bardzo cieszymy się, że kosmetyki naszej serii pomogły Pani w pozbyciu się problemu łupieżu pstrego. Chętnie wyjaśnimy działanie oraz precyzyjnie dobrany skład naszych preparatów. Kosmetyki marki Pityver są naturalne, dlatego nie muszą się Państwo obawiać skutków ubocznych. Kluczowym składnikiem działającym przeciwgrzybiczo jest siarczek selenu zawarty w szamponie. Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań oraz wizyty na naszej stronie www.

Łupież pstry jak z tym walczyć?

09 mar 2017 - 00:56:41

Mi płukanie rozcieńczonym octem pomogło :)

Łupież pstry jak z tym walczyć?

01 lut 2018 - 09:36:01

Mi zestaw Pityver również pomógł. Poleciła mi go koleżanka z pracy. Sama męczyła się z tym problemem.
Stosuję go już od dwóch tygodni i widzę dużą poprawę. Plamy powoli znikają. Jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że nie będę miała żadnych nawrotów. :)

Łupież pstry jak z tym walczyć?

01 lut 2018 - 11:12:22

Kiedyś miałam łupież pstry i wyleczyłam go Nizoralem - polecony sposób przez lekarza.

Łupież pstry jak z tym walczyć?

09 paź 2018 - 15:41:13

Nizoralem? Przecież to preparat na łupież zwykły. Istnieją specjalne preparaty na łupież pstry, tak jak wyżej wspomniany Pityver. Nie ma co się leczyć Nizoralem.

Łupież pstry jak z tym walczyć?

06 gru 2018 - 16:05:41

Cytat
Laerdi
Nizoralem? Przecież to preparat na łupież zwykły. Istnieją specjalne preparaty na łupież pstry, tak jak wyżej wspomniany Pityver. Nie ma co się leczyć Nizoralem.

Czytałam sporo o nim. Możesz powiedzieć jak z jego działaniem, po jakim czasie? Zastanawiam się, bo stosuje 2 tygodnie ale na razie nie ma efektów, ale pewnie to za szybko.

Łupież pstry jak z tym walczyć?

26 cze 2019 - 11:39:37

Cytat
iza656

Nizoralem? Przecież to preparat na łupież zwykły. Istnieją specjalne preparaty na łupież pstry, tak jak wyżej wspomniany Pityver. Nie ma co się leczyć Nizoralem.

Czytałam sporo o nim. Możesz powiedzieć jak z jego działaniem, po jakim czasie? Zastanawiam się, bo stosuje 2 tygodnie ale na razie nie ma efektów, ale pewnie to za szybko.

Co do dzialania to pewnie indywidualna kwestia, u mnie po 3-4 miesiacach pstry był juz zauwazalni mniejszy niz byl po tym pityverze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

najlepszy ginekolog lublin