Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pisinaczona jestem

06 lis 2016 - 11:40:38

Mam nogi w siniakach doslownie,Wyglada to tak...nigdzie sie nie obijam z czego to moze byc?



Pisinaczona jestem

11 lis 2016 - 20:51:09

wiesz co proszę Cię idź do lekarza i koniecznie zrób badanie krwi. nie bagatelizuj tego...może to nic groźnego ale warto sprawdzić i koniecznie zrób badanie krwi żeby sprawdzić płytki krwi...
jestem osttatnio strasznie przewrażliwiona w tym temacie...:(((
w każdym razie nikt przez neta Ci nie pomoże
trzymam kciuki i daj znać jak wyszły badania

Pisinaczona jestem

23 sty 2017 - 18:33:12

oh,,,,,,
to chyba sprawa krążeniowa

Pisinaczona jestem

23 sty 2017 - 20:11:37

Dlaczego wszystkie sprawy załatwiamy w internecie, skoro masz problem ze zdrowiem i niepokoi Cię to, to zamiast siedzieć tutaj idź do lekarza.

Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-23 20:12 przez XxAtmospherexX.

Pisinaczona jestem

23 sty 2017 - 20:39:11

Przypomniało mi się, jak kiedyś zobaczyłam takie coś szarego u siebie na nadgarstku. Myślałam że to zabrudzone od makijażu z twarzy, czy coś, i zaczęłam to ścierać płynem do demakijażu. Nie zeszło i okazało się, że to nie brud, tylko siniak. Do dzisiaj nie wiem, skąd się wziął, zwłaszcza że nawet go nie czułam... Widocznie takie rzeczy czasami się po prostu robią bez powodu. Ale jeżeli u Ciebie to się dzieje od dłuższego czasu, a nie jednorazowo, to faktycznie powinnasś pójść do lekarza.

Pisinaczona jestem

23 sty 2017 - 21:01:31

siniaki robia sie jak sa kruche naczynia krwionosne, czasem brak wit rutyny powoduje ze łatwiej sie robia since. ja bym tego nie bagatelizowała tylko poszła do lekrza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak brac ten lek? pasozyty