Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŁUSZCZYCA

26 paź 2016 - 14:49:53

Witam.Czy ktoś ma jakies doswiadczenia z łuszczycą?Bradzo prosze o kontakt.

ŁUSZCZYCA

06 sie 2021 - 08:34:33

sterydy i inne leki chemiczne to droga donikąd. Przerobiłam to, bo lekarze tak leczą, a to nie leczy. po drodze były już novate, lirinden A, protopic, leki antyhistaminowe, maści barierowe maści z b5 i inne cuda. Ostatnio zapomniałam zabrać maści z domu wyjeżdżając do znajomych do poznania i przypadkiem natrafiłam na aptekę Konopna Farmacja kupiłem za doradztwem pani maść z olejem konopnym 24% Retter, a od środka olej CBD essenz 5% ..... Jest nieziemska poprawa. skóra nie pęka, zaczęła grubieć. Pierwszą poprawe już widziałam po 3 dniach od zastosowania wystarczy posmarować rano i wieczorem. a po CBD lepiej się i jestem spokojniejsza Mam nadzieję, że pomogę komukolwiek . Sklep jest w Poznaniu ale maja także sklep internetowy https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/325-masc-z-olejem-konopnym-na-luszczyce-24-.html

ŁUSZCZYCA

30 sie 2021 - 14:51:14

Leczenie łuszczycy skóry głowy powinno zacząć się od wizyty u specjalisty. To on zbada przyczyny wystąpienia choroby i dopasuje odpowiednie leczenie. Nie warto tego robić na własną rękę, wykorzystując wiedzę z internetu. Jest to tylko strata czasu i pieniędzy. Lekarz przedstawi plan leczenia i dobierze odpowiednie dermokosmetyki, które zminimalizują odmiany.

ŁUSZCZYCA

04 wrz 2021 - 22:53:04

Na moją łuszczycę bardzo pomógł mi krem https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Zauważyłam dzięki niemu dosyć dużą różnicę, pomimo stosowania wcześniejszych kremów, ten jednak okazał się najskuteczniejszy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pisinaczona jestem