Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem na blizny Cepan opinie

31 sie 2016 - 10:45:08

Słyszałyście o tym kremie na blizny cepan? ma wyciągi między innymi z cebuli i ponoć bardzo śmierdzi. Czytałam o nim że często stosowany na blizny po trądziku i zastanawiam się czy na zwykłą bliznę po wypadku też mógłby się sprawdzić. W opiniach w sieci na temat cepanu (tych które nie zalatywały mi reklamą) znalazłam jedynie info że zadziałał jednej dziewczynie zamiast an blizny na rozstępy(tez dobrze;) ).

Używała któraś? jest jakiś efekt? i naprawdę aż tak okropnie śmierdzi?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Krem na blizny Cepan opinie

07 lis 2017 - 10:53:20

Ja mam w planach kupić jak mi nie pomoze Atrederm ale jestem na razie dobrej myśli

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

Krem na blizny Cepan opinie

17 lis 2017 - 10:17:06

Moja siostra po trądziku też miała sporo blizn, cała twarz w kropki, wiem że stosowała żel sutricon, bo mi go polecała jak syn miał ospę i kilka krostek mu zostało, u niej efekt jest świetny, bo blizn prawie nie widac, spokojnie może bez makijażu wyjść ;) i nie ma tragedii. Wiem że dosyć długo sie nim smarowała ale było warto.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Krem na blizny Cepan opinie

27 lis 2017 - 22:09:01

Mojej siostrze lekarz przepisał na bliznę po oparzeniu twarzy tłuszczem, strasznie śmierdzi ale działa!

Krem na blizny Cepan opinie

09 lut 2018 - 14:13:52

Szału nie ma, i z tego co pamiętam śmierdzi,ja kiedyś stosowałam na bliznę po cesarce, ale teraz są znacznie lepsze specyfiki. Myślę, że już lepszy będzie biooil, ja stosowałam bliznasil to jest żel silikonowy.

Skąd mi wyskakują takie stare wątki :D to jakby na szafie odzywał się ktoś raz na rok ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-09 14:15 przez marta_iwa.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Krem na blizny Cepan opinie

06 kwi 2018 - 09:42:24

Cytat
marta_iwa
Szału nie ma, i z tego co pamiętam śmierdzi,ja kiedyś stosowałam na bliznę po cesarce, ale teraz są znacznie lepsze specyfiki. Myślę, że już lepszy będzie biooil, ja stosowałam bliznasil to jest żel silikonowy.

Skąd mi wyskakują takie stare wątki :D to jakby na szafie odzywał się ktoś raz na rok ;)
tak, jest dużo lepszych rzeczy, sama na swoje blizny stosowałam plastry sutricon, silikon jest polecany przy bliznach i umnie efekt był super, teraz bym chyba nawet sama tego miejsca nie znalazła bo blizny praktycznie nie widać

zweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Krem na blizny Cepan opinie

01 wrz 2018 - 11:36:35

Krem wieki temu przepisała mi dermatolog na rozstępy wzrostowe w fazie czerwonej. Stosowałam sumiennie, zapach w mojej opinii był do zniesienia (Lays zielona cebulka...) Efekt żaden. Nie wiem, jak było wówczas, ale dziś są o wiele skuteczniejsze preparaty, a co do dermatolog, to żałuję, że nie mieszkamy w Stanach i nie mogę jej skutecznie pozwać ;)

Krem na blizny Cepan opinie

29 wrz 2018 - 23:08:45

Używałam na blizny po wypadku - jest bardzo fajny, wszystko naprawił, nic nie widać ;)

Krem na blizny Cepan opinie

17 sty 2019 - 11:09:07

Pomógł mi trochę, lecz niestety bardzo śmierdzi. ;c
Więc nakładałam tylko wtedy gdy siedziałam cały dzień w domu i nigdzie nie wychodziłam. Może działałby lepiej gdybym go używała cały czas

Krem na blizny Cepan opinie

22 lut 2019 - 13:30:40

Oooo, na samo wspomnienie zapachu aż mam dreszcze. Zdecydowanie nie dla mnie, ale ładnie wyjaśniał blizny.

Krem na blizny Cepan opinie

18 mar 2019 - 10:36:35

MAŚĆ NAGIETKOWA LEPSZA

Krem na blizny Cepan opinie

21 mar 2019 - 19:19:42

zapach faktycznie średni, co do stosowania ciężko mi powiedzieć, bo stosowałam jakiś czas, blizna niestety została, ale mogę zgonić to na nieregularność :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Krem na blizny Cepan opinie

13 lut 2020 - 14:46:25

Jeśli blizny się pojawią to raczej na stałe, nie ma możliwości ich usunięcia bo jest to ingerencja w tkankę kolagenową. Jednak jest możliwość zmniejszenia ich widoczności.

Polecam szczególnie olej konopny bo jego działanie na blizny jest udowodnione naukowo.

Skutecznym uzupełnieniem działania tych dobrodziejstw natury jest masowanie i uciskanie blizny koniuszkami palców. Takie zabiegi poprawiają ukrwienie, uelastyczniają skórę i spłaszczają zbliznowacenia. Trzeba zdać sobie sprawę, że kluczem do znaczącego zmniejszenia widoczności blizn naturalnymi specyfikami jest cierpliwość i konsekwencja. Efekt ni pojawi się od razu, trzeba na niego poczekać.

Krem na blizny Cepan opinie

17 mar 2020 - 17:05:06

Na blizny ciężko coś poradzić. Moim zdaniem większość dostępnych środków można śmiało zastąpić olejem rycynowym bez utraty efektu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc