Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapalenie dziąseł

12 sie 2016 - 09:24:36

Witam
Od paru dni mam zapalenie dziąseł, robiłam płukanki ale nic to nie pomogło. Wizytę u stomatologa dopiero mam za kilka dni. Czy macie jakiś sprawdzony sposób?

Zapalenie dziąseł

16 sie 2016 - 22:38:29

A pytałaś w aptece? Mi na podobne dolegliwości pani poleciła perio kin. Jest w sprayu, więc dla mnie było to wielkim udogodnieniem, ponieważ pracuję w terenie. Dodatkowo rano i wieczorem płukałam usta naparami ziołowymi, które działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie np. tymianek + szałwia czy rumianek + mięta. U mnie taka podwójna kuracja zadziałała czego i Tobie życzę. Powodzenia.

Zapalenie dziąseł

16 sie 2016 - 22:43:28

Mam od niedawna ten sam problem. Przy szczotkowaniu dziąsła krwawią mi jakbym zarobił w zęby :/ stosowałem płukanki lacalut oraz pastę ale nic nie daje..

Zapalenie dziąseł

16 sie 2016 - 22:58:33

Wszystko co jest dostępne w aptekach pomoże troszkę zniwelować objawy. Wszystko powinno się uspokoić dopiero po wizycie w gabinecie stomatologicznym oraz higienizacji jamy ustnej-czyli usunięciu bakterii które wywołują stan zapalny dziąseł, czyli ich krwawienie, ból, wrażliwość, przykry zapach z ust itp. Na koniec przydałby się instruktaż higieny, u mnie w gabinecie 9/10 pacjentów nie wie jak to robić tak, żeby nie robić sobie krzywdy.

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 09:02:03

Ja dostałam w aptece żel protefix, miał ukoić i zregenerować dziąsła...no i jestem zadowolona!

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 09:18:35

Ja chyba skuszę sie na ten periokin.

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 09:27:31

polecam CHLORHEXIL dostałam od lekarza implantologa , to jest butelka do płukania jamy ustnej 3 razy na dzień .
Naprawde super ja jestem po zabiegu i nie tylko ja mam bo mozna to kupić w aptece

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 21:30:18

Mi pomagał DENTOSEPT typowy na zapalenia dziąseł,krwawienia,zapaleniu przyzębia jako srodek sciągający,przeciwbakteryjny i przeciwzapalny.
Jest wstrętny w smaku ale skuteczny.
Mi nawet troche pomagał przy bólu zeba , mi go jakby mroził i mniej bolało...a bolał niemiłosiernie i tak się męczyłam do wizyty i usunięcia u stomatologa 3 dni.
POLECAM SPRÓBOWAC.

Zapalenie dziąseł

18 sie 2016 - 00:01:39

Może zrób płukanie dziąseł ziołami dostępnymi w aptece ?

Zapalenie dziąseł

05 lis 2020 - 14:49:17

U mnie rozprawiła się z tym Witamina C Molecul duże dawki brałam do 3 - 4 tabletek na dobę. W jeden dzień przeszło.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Zapalenie dziąseł

12 gru 2020 - 18:11:02

To o czym piszesz wchłania się kiepsko i po chwili już zaczyna się ulatniać z organizmu. Najlepszą formą wit C jest liposomalna witamina C, którą znajdziesz m.in. w produkcie Ascolip.

Zapalenie dziąseł

13 sie 2021 - 09:36:44

mi dziąsła krwawiły za każdym razem, gdy myłam zęby przez 7 lat - ​​całkowicie ustąpiło po zaledwie po 3 tygodniach przyjmowania MSM i pasty do zębów Konopna pasta do zębów z węglem drzewnym z bambusa i CBD także polecam !!! dobrej jakości siarkę organiczną i tą cudowną paste kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale mają sklep online

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem na blizny Cepan opinie