Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

20 minut temu

zakupy internetowe

45 minut temu

Budowa domu

49 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapalenie dziąseł

12 sie 2016 - 09:24:36

Witam
Od paru dni mam zapalenie dziąseł, robiłam płukanki ale nic to nie pomogło. Wizytę u stomatologa dopiero mam za kilka dni. Czy macie jakiś sprawdzony sposób?

Zapalenie dziąseł

16 sie 2016 - 22:38:29

A pytałaś w aptece? Mi na podobne dolegliwości pani poleciła perio kin. Jest w sprayu, więc dla mnie było to wielkim udogodnieniem, ponieważ pracuję w terenie. Dodatkowo rano i wieczorem płukałam usta naparami ziołowymi, które działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie np. tymianek + szałwia czy rumianek + mięta. U mnie taka podwójna kuracja zadziałała czego i Tobie życzę. Powodzenia.

Zapalenie dziąseł

16 sie 2016 - 22:43:28

Mam od niedawna ten sam problem. Przy szczotkowaniu dziąsła krwawią mi jakbym zarobił w zęby :/ stosowałem płukanki lacalut oraz pastę ale nic nie daje..

Zapalenie dziąseł

16 sie 2016 - 22:58:33

Wszystko co jest dostępne w aptekach pomoże troszkę zniwelować objawy. Wszystko powinno się uspokoić dopiero po wizycie w gabinecie stomatologicznym oraz higienizacji jamy ustnej-czyli usunięciu bakterii które wywołują stan zapalny dziąseł, czyli ich krwawienie, ból, wrażliwość, przykry zapach z ust itp. Na koniec przydałby się instruktaż higieny, u mnie w gabinecie 9/10 pacjentów nie wie jak to robić tak, żeby nie robić sobie krzywdy.

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 09:02:03

Ja dostałam w aptece żel protefix, miał ukoić i zregenerować dziąsła...no i jestem zadowolona!

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 09:18:35

Ja chyba skuszę sie na ten periokin.

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 09:27:31

polecam CHLORHEXIL dostałam od lekarza implantologa , to jest butelka do płukania jamy ustnej 3 razy na dzień .
Naprawde super ja jestem po zabiegu i nie tylko ja mam bo mozna to kupić w aptece

Zapalenie dziąseł

17 sie 2016 - 21:30:18

Mi pomagał DENTOSEPT typowy na zapalenia dziąseł,krwawienia,zapaleniu przyzębia jako srodek sciągający,przeciwbakteryjny i przeciwzapalny.
Jest wstrętny w smaku ale skuteczny.
Mi nawet troche pomagał przy bólu zeba , mi go jakby mroził i mniej bolało...a bolał niemiłosiernie i tak się męczyłam do wizyty i usunięcia u stomatologa 3 dni.
POLECAM SPRÓBOWAC.

Zapalenie dziąseł

18 sie 2016 - 00:01:39

Może zrób płukanie dziąseł ziołami dostępnymi w aptece ?

Zapalenie dziąseł

05 lis 2020 - 14:49:17

U mnie rozprawiła się z tym Witamina C Molecul duże dawki brałam do 3 - 4 tabletek na dobę. W jeden dzień przeszło.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Zapalenie dziąseł

12 gru 2020 - 18:11:02

To o czym piszesz wchłania się kiepsko i po chwili już zaczyna się ulatniać z organizmu. Najlepszą formą wit C jest liposomalna witamina C, którą znajdziesz m.in. w produkcie Ascolip.

Zapalenie dziąseł

13 sie 2021 - 09:36:44

mi dziąsła krwawiły za każdym razem, gdy myłam zęby przez 7 lat - ​​całkowicie ustąpiło po zaledwie po 3 tygodniach przyjmowania MSM i pasty do zębów Konopna pasta do zębów z węglem drzewnym z bambusa i CBD także polecam !!! dobrej jakości siarkę organiczną i tą cudowną paste kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale mają sklep online

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem na blizny Cepan opinie