Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

58 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapalenie dziąseł co robić?

26 kwi 2017 - 15:48:10

Szybko do lekarza!! :) ja to lekceważyłam i potem był problem.. a jaki ból



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-26 14:35 przez ewunia_j.

Zapalenie dziąseł co robić?

26 maj 2017 - 13:06:10

Ja używam przede wszystkim ziołowych produktów, np. biorepair ma super płyny do płukania. Nie wiem czy są dostępne szczerze mówią w stacjonarnych drogeriach, ja zamawiam zazwyczaj na superuśmiech, jestem dużo profesjonalnych produktów.

zweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 1/5

Zapalenie dziąseł co robić?

29 maj 2017 - 22:27:04

Jest to objaw stanów zapalnych dziąseł. Dobrze jest płukać je specjalnymi środkami. Ze swojej strony polecam apteczną linie DENTOSEPT A. Mają i żele i płukanki. U mnie po tygodniu spokój

Zapalenie dziąseł co robić?

30 maj 2017 - 08:06:32

pasta aljona.
są też płyny , najlepiej do dentysty się pofatygować.
A jesli to problem w weekend to płukanie szałwia jak masz albo sachol jest tez dobry

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Zapalenie dziąseł co robić?

12 paź 2017 - 11:52:32

Płukać szałwią i po wszystkim.

Zapalenie dziąseł co robić?

12 paź 2017 - 12:21:28

jeśli nie masz nic aptecznego to płukaj chociaz zwykłym płynem do płukania jamy ustnej. Mnie też męczyło czesto nawracające zapalenie dziąseł. Od jakiegoś czasu używam pasty do zębów stomatologicznej ziaja, niby bez szału ale jakoś objawy ustąpiły.(Może zbieg okoliczności).

Zapalenie dziąseł co robić?

05 lis 2020 - 14:43:35

Stosowałam żele i płyny pomagało tylko na trochę. Znajoma miała podobny problem i poradziła mi żeby brać witaminę C Molecul długodziałającą takie kapsułki z kuleczkami i rzeczywiście po dwóch dniach brania 3x500mg stan zapalny dosłownie zniknął. Jeszcze stosuję profilaktycznie żeby nie było nawrotów latem 500mg dziennie i jesienią i zimą 1000mg

Zapalenie dziąseł co robić?

08 cze 2021 - 11:26:11

Może warto poznać przyczynę takiego stanu?
Warto pójść do dentysty żeby zbadał i ocenił stan jamy ustnej całościowo. Płukanki są może i dobre, ale czy wystarczające? Może to kwestia nieodpowiedniej higieny? W https://amber-clinic.pl/periodontologia/ poznałam powód moich krwawiących dziąseł, wdrożono odpowiednie leczenie farmakologiczne, wykonano przegląd uzębienia jak również zdecydowałam się na skaling wszystkich zębów, dzięki tym wszystkim czynnościom udało mi się pozbyć mojego problemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Implant Baha