Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja zaćmy Czechy

24 mar 2018 - 11:58:53

no ok ale skoro takie operacje dają szansę na wyzdrowienie to czemu nie skorzystać. uważam że jeżeli Optegra proponuje takie rozwiązanie na wyzdrowienie to warto sprobować:)

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Operacja zaćmy Czechy

24 cze 2018 - 13:52:43

operacja zaćmy w czechach jest jak najbardziej opłacalna. Tylko najlepiej jak taki wyjazd organizuje jakas klinika z Polski. Np jest zabieg w Lexum w Ostravie i jest on za 0zł . I taka możliwość jest dostępna z klinika optegra;)

Operacja zaćmy Czechy

25 cze 2018 - 15:34:47

Ja również przeszłam operację w Czechach (One Day Clinic) i byłam bardzo zadowolona. Sprawnie i bez problemów. Co najważniejsze, placówka załatwiła wszelkie formalności związane refundacją. :) Przemiły personel, skorzystałam również z opcji transportu (dodatkowo płatna). Pozytywny Pan kierowca, miło spędziłam czas w podróży. Dlatego każdemu polecam opcję operowania zaćmy w Czechach i nie ma nad czym się tutaj zastanawiać~! :)

Operacja zaćmy Czechy

10 lip 2018 - 13:10:39

Witam. Czeka mnie zabieg na zaćmę, czytam o różnych klinikach w Czechach. NeoVize, Provisus, OneDayClinik, Agel, EGM, Lexum... Którą wybrać, jakimi kierować się argumentami, czym się różnią. Jeśli chodzi o czas, nie ma znaczenia, wszędzie szybko :), ceny porównywalne, nie ma znaczenia jesli ma być gdzieś lepiej. Jakość usług?, Profesjonalizm? gdzie?

Pozdrawiam
Magda

Operacja zaćmy Czechy

16 lip 2018 - 08:30:07

Również mogę polcecić One Day Clinic, mają dobre ceny, profesjoną personel, nowoczesny sprzęt, załatwiają wszystkie sprawy związane z refundacją zabiegu - te argumenty przekonały mnie do wyjazdu na zabieg do Czech i zdecydowanie nie żałuje

Operacja zaćmy Czechy

16 lip 2018 - 11:26:49

skoro tak ładnie o tym piszesz to czemu nie opiszesz jak było ?
co konkretnie robiłaś ?
jaka cena ? ile się leży ?
znów reklama eh,,,,,

Operacja zaćmy Czechy

17 lip 2018 - 14:01:15

Robiłam zabieg usunięcia zaćmy One Day Clinic w październiku ubiegłego roku,z tego co pamiętam wybrałam pakiet ideal i zapłaciłam niecałe 1400 zł. W cenie pakietu masz też wizytę konsultacyjną, więc musisz zostać na 24h w hotelu. Jeśli masz jakieś wątpliwości to pisz, chętnie Ci odpowiem.
pozdrawiam ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-17 14:04 przez MartaKot11.

Operacja zaćmy Czechy

17 lip 2018 - 16:22:27

Moja mama miala niedawno na NFZ w Kaliszu w Olkusiu. Operacja to nie jest a zabieg scigniecia i trwa 15min, a całośc ok 4h. Odpoczynek po tym itp. Lekarka Okulistka wypisła jej tu skierowanie pilnie i w 3 tyg zrobili na Fundusz. Lepiej przejechac czasem pol Polski niz placic za nie wiadomo co. Terminy zawsze podaja odlegle szpitale ale wcale w parktyce tak to nie wyglada.Pózniej jedzila tam do okulisty 4x na konsultacje i miała przed 2. Można sobie tam za ok 60zł wynajac nawet u nich hotel zeby nie spac w samochodzie bo rano trzeba byc na konroli, pozniej jeszcze po tyg i po mc. A jak wiadomo zacma nachodzi czasem ponownie po latach. wiec po co placic za to tyle...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-17 16:24 przez gretastyl.

Operacja zaćmy Czechy

09 sie 2018 - 21:25:37

Z tym płaceniem to rożnie bywa, chodzi też o to, polskie placówki mające kontrakt z NFZ, często dysponują sprzętem na którym to robią z epoki odległej jak galaktyki.
A chyba żadna inna dziedzina medycyny nie jest aż tak mocno oparta o nowoczesne rozwiązania, szmery bajery, lasery.
ja akurat marzę o tym, żeby świat lepiej widzieć i na poważnie rozważam, korekcję laserową, to akurat zabieg nie refundowany.
Ale wpadła mi gdzieś w ręce jakaś informacja że można to zrobić w Polsce na raty, coś ok. 100 zł miesięcznie, to w sumie tyle co za soczewki i płyny.
Klinika dr Michnowskiego.
Coś słyszałyście coś wiecie ?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Operacja zaćmy Czechy

08 lis 2018 - 10:26:13

Nie trzeba jechać aż tak daleko... ja mamę zabrałam do Radomia do Corten Medic - tam też usuwają zaćmę. Kolejki oczekiwania są krótkie tak samo jako i długość zabiegu. Mama w tym momencie na się świetnie i dobrze widzi :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja zaćmy Czechy

24 kwi 2019 - 14:27:00

Niby też słyszałam, że Czechy fajne jeżeli chodzi o zaćmę. Ale w sumie po co wysyłać tam babcię (bo to ona ma u mnie problem) jak okazuje się, że pod ręką są fajne kliniki. Sąsiadka mojej babci poleca nam iść tutaj https://vidiummedica.pl/operacja-zacmy/ , bo sama poszła tam z polecenia i tak łańcuszek dobrej opinii chyba teraz spadł na nas. :) w końcu chodzi o oczy, żeby widzieć jak najwięcej więc muszę moją seniorkę nakłonić, żeby uwierzyła swojej sąsiadce i się nie bała :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PVNS - leczenie szukam lekarza