Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dyskopatia - ból

07 lip 2016 - 18:40:03

Moja mama straszliwie cierpi z powodu dyskopatii, zostawiła pracę, leki działają słabo. Zastanawiam się czy są jakieś sposoby walki z tymi dolegliwościami, jakaś specjalistyczna rehabilitacja? Strasznie chciałabym pomóc mamie...

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Dyskopatia - ból

07 lip 2016 - 18:45:13

moja mama też to ma, chociaż teraz jest troszkę lepiej..
jezdzila na rehabilitacje, ale one nic nie pomogły. ;/

Dyskopatia - ból

07 lip 2016 - 18:47:35

są kliniki bólu gdzie pomagaja z radzeniem sobie z bólem może tam się przejdz z mama

Dyskopatia - ból

07 lip 2016 - 18:59:26

No właśnie tego się obawiam, żeby tylko kasy nie wyrzucić w błoto i nie narobić sobie nadziei. Pojęcia nie miałam, że jest coś takiego jak klinika bólu!

Dyskopatia - ból

08 lip 2016 - 12:27:26

Dyskopatie mozna leczyć chyba nawet operacyjnie, ja mogę polecić Ci lekarza neurochirurga ale z Bydgoszczy jest genialny i wielu osobom pomógł

Dyskopatia - ból

08 lip 2016 - 17:00:51

byłam u niewidomego masażysty , inaczej się nie da .
Leki mydocalm albo Ketonal na krótka metę działa.
Ja na dyskopatie leżałam w szpitalu i nic ...
Proponuje jak pisałam zapisać się na masaże .

Dyskopatia - ból

09 lip 2016 - 17:06:39

albo też można popróbować z klinikami leczenia bólu, tak jak ktoś wyżej wspomniał. tam oferują wiele metod redukujących ból, troszkę bardziej wymagających aniżeli samo przepisanie leku przeciwbólowego. no i co ważne indywidualnie każdy przypadek rozpatrują, a nie wrzucają wszystko do worka z ibupromem, albo innym ketonalem

Dyskopatia - ból

15 lip 2016 - 13:15:33

gdzie są takie kliniki? nigdy o tym nie słyszałam ! tak to się nazywa? 'klinika leczenia bólu' ?

Dyskopatia - ból

22 lip 2016 - 11:35:05

no coś w ten deseń, dokładnie jest to centrum leczenia bólu, ja akurat zostalam przekirowana do tego centrum przy bobrowieckiej w Warszawie

Dyskopatia - ból

28 lip 2016 - 20:43:52

a skąd dostałaś takie przekierowanie? profemed na bobrowieckiej, dobrze sprawdziłam?

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Dyskopatia - ból

26 sie 2016 - 12:51:46

Warto udać się do neurologa i zapisać się na zabiegi na kręgosłup. Myślę że po pewnym czasie powinny pomóc.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Dyskopatia - ból

17 lis 2016 - 21:14:11

Możliwości jest sporo jeśli problem wiąże się na pewno z kręgosłupem to spróbuj krioterapii ewentualnie jeśli podłoże jest neurologiczne to można spróbować zabiegów elektroterapii <moderacja>link. Dawno temu miałem podobny problem i mi pomogło, bóle co prawda wracają, ale już nie w takim stopniu, z tym, że u mnie jest zwyrodnienie i bez operacji już raczej nic nie pomoże.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-18 12:39 przez moderator.

Dyskopatia - ból

17 lis 2016 - 21:32:58

a czy Twoja mama miała robione badania? Najlepiej zobrazowałby sprawę rezonans.
I warto skorzystać z rehabilitacji. Dobry fizjoterapeuta na pewno pomoże.

Dyskopatia - ból

17 lis 2016 - 21:40:58

basen,cwiczenia zamiast mydocalmu i innych lekow rozluzniajacych leków lepiej napić sie lampki wina , alkohol rozluźnia mięśnie

Dyskopatia - ból

18 lis 2016 - 17:39:50

Zależy od tego czy są jeszcze jakieś dolegliwości oprócz bólu, w zależności od odcinka kręgosłupa i co wykazuje rezonans. Mój mąż miał już dwie operacje z powodu dyskopatii i było to jedyne rozwiązanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odkleszczowe zapalenie mózgu