Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 09:12:31

Witam,
od jakiegoś czasu zdarza mi się zapalenie dziąseł a nie za bardzo jest czas na wizytę u lekarza dentysty. Może mógłby ktoś coś? Pozdrawiam

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 10:20:10

kup szałwie i rob płukanki mozesz smarowac sacholem albo kupic listerine i po każdym myciu zębów stosować jest wersja z alkoholem i bez przy zapaleniu polecam bez zeby dodatkowo nie podrazniac sluzówki i to są dorazne rzeczy wiec zjadz chwile czasu i wybierz sie do zębologa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-07 10:20 przez agata74.

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 12:30:45

Możesz robić te płukanki, ale no bez przesady. Płukanki i leki przeciwbólowe maskują tylko objawy. Skoro boli, to znaczy, że coś się złego dzieje. Tak więc marsz do lekarza :/ Jeśli jesteś z Warszawy, to mogę polecić Ci klinikę Impladent. Mają całkiem przystępne ceny i pracują tam fachowcy. I naprawdę nie zwlekaj z tym, tylko Ci się pogorszy. Kto wie, co się tam w środku robi.

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 18:58:29

Kochana mi pomogl tylko sachol i glimbax-najsilniejsze bez recepty.

Zapalenie dziąseł co robić?

08 lip 2016 - 10:59:10

kupiłam u stomatologa perio kin w spray'u - pomogło i po problemie

Zapalenie dziąseł co robić?

05 lis 2020 - 14:52:54

mi pomaga zawsze dobra witamina C spędza stan zapalny trzeba tylko wziąć więcej i najlepiej jak jest o przedłużonym uwalnianiu jak ta witamina C Molecul

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Zapalenie dziąseł co robić?

12 gru 2020 - 18:09:28

Witamina C owszem, ale tylko liposomalna (np. Ascolip). Tylko ta forma wchłania się całkowicie i długo utrzymuje się w krwiobiegu.

Zapalenie dziąseł co robić?

08 cze 2021 - 11:36:08

Najlepiej udać się na wizytę do specjalisty, może problem tkwi gdzieś głębiej? Nie warto czekać, bo w bardzo szybki sposób można pozbyć się zęba. Poza tym powinno się chodzić co pół roku na wizyty kontrolne, celem uniknięcia takich właśnie sytuacji, ze swojej strony mogę polecić https://amber-clinic.pl/profilaktyka/
Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dyskopatia - ból