Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 09:12:31

Witam,
od jakiegoś czasu zdarza mi się zapalenie dziąseł a nie za bardzo jest czas na wizytę u lekarza dentysty. Może mógłby ktoś coś? Pozdrawiam

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 10:20:10

kup szałwie i rob płukanki mozesz smarowac sacholem albo kupic listerine i po każdym myciu zębów stosować jest wersja z alkoholem i bez przy zapaleniu polecam bez zeby dodatkowo nie podrazniac sluzówki i to są dorazne rzeczy wiec zjadz chwile czasu i wybierz sie do zębologa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-07 10:20 przez agata74.

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 12:30:45

Możesz robić te płukanki, ale no bez przesady. Płukanki i leki przeciwbólowe maskują tylko objawy. Skoro boli, to znaczy, że coś się złego dzieje. Tak więc marsz do lekarza :/ Jeśli jesteś z Warszawy, to mogę polecić Ci klinikę Impladent. Mają całkiem przystępne ceny i pracują tam fachowcy. I naprawdę nie zwlekaj z tym, tylko Ci się pogorszy. Kto wie, co się tam w środku robi.

Zapalenie dziąseł co robić?

07 lip 2016 - 18:58:29

Kochana mi pomogl tylko sachol i glimbax-najsilniejsze bez recepty.

Zapalenie dziąseł co robić?

08 lip 2016 - 10:59:10

kupiłam u stomatologa perio kin w spray'u - pomogło i po problemie

Zapalenie dziąseł co robić?

05 lis 2020 - 14:52:54

mi pomaga zawsze dobra witamina C spędza stan zapalny trzeba tylko wziąć więcej i najlepiej jak jest o przedłużonym uwalnianiu jak ta witamina C Molecul

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

Zapalenie dziąseł co robić?

12 gru 2020 - 18:09:28

Witamina C owszem, ale tylko liposomalna (np. Ascolip). Tylko ta forma wchłania się całkowicie i długo utrzymuje się w krwiobiegu.

Zapalenie dziąseł co robić?

08 cze 2021 - 11:36:08

Najlepiej udać się na wizytę do specjalisty, może problem tkwi gdzieś głębiej? Nie warto czekać, bo w bardzo szybki sposób można pozbyć się zęba. Poza tym powinno się chodzić co pół roku na wizyty kontrolne, celem uniknięcia takich właśnie sytuacji, ze swojej strony mogę polecić https://amber-clinic.pl/profilaktyka/
Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dyskopatia - ból