Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

30 maj 2016 - 09:49:37

Witam,
Polećcie mi dobrego dermatologa w Poznaniu na NFZ.
I jak to wygląda z NFZ? Zapisuje się telefonicznie i...? muszę przynieść jakiś wycinek ubezpieczenia czy wystarczy dowód osobisty? (nigdy nie byłam na NFZ, jednak ze względu na częste problemy nie chcę płacić raz w miesiącu 150zl za wizyte...)

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

30 maj 2016 - 10:08:26

Jedna z lepszych lekarek w Polsce jest właśnie w Poznaniu, przyjmuje prywatnie ale też na NFZ w WOjskowym Szpitalu Klinicznym, nazywa się Mariola Pawlaczyk. Naprawdę polecam, leczyłam się u niej kilka lat, jezdzilam na wizyty po 400km i nie zaluje.

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

30 maj 2016 - 10:26:46

nie mam lekarza rodzinnego w Poznaniu, bo przeprowadziłam się.
Więc: najpierw muszę iść zapisać się do lekarza rodzinnego + po skierowanie do dermatologa?

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

30 maj 2016 - 15:00:24

tak - najpierw musisz mieć skierowanie, ale zadzwoń pierw zapytać o czas oczekiwania na 1 wizytę z NFZ... bo może się okazać, że nie ma takiej opcji już w tym roku ;/

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

30 maj 2016 - 15:32:29

No właśnie teraz musisz mieć skierowania do dermatologa i koło Politechniki jest dermatolog i tam nie trzeba dzwonić umawiać się. Po prostu przychodzisz i czekasz na swoją kolej.
No chyba, że coś się zmieniło, bo dawno nie byłam.

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

30 maj 2016 - 19:03:27

Cytat
fajneubrania
No właśnie teraz musisz mieć skierowania do dermatologa i koło Politechniki jest dermatolog i tam nie trzeba dzwonić umawiać się. Po prostu przychodzisz i czekasz na swoją kolej.
No chyba, że coś się zmieniło, bo dawno nie byłam.

a co z rezultatami? Dobry dermatolog, pomogl?

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

31 maj 2016 - 09:36:37

to że nie ma kolejek to niekoniecznie dobry znak akurat :)

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

31 maj 2016 - 20:24:33

Kolezanka nie napisala, ze nie ma kolejek, tylko nie ma zapisów i przychodzisz i czekasz.

Ktos jeszcze wypowie sie w tym temacie?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

POMOCY Dermatolog Poznań NFZ

26 sty 2017 - 22:42:01

Ja chodzę do kliniki dermatologii przy ul Wyłom 16. Mają bardzo dobrych lekarzy i świetny sprzęt. Mogę Ci ich polecić bo mi bardzo pomogli z moim problemami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botox przeciw nadmiernemu poceniu