Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

alergia leki

11 lip 2016 - 15:24:35

Na pewno warto wiedzieć :) choć ja się zdaalm na aptekarkę które mi doradziła po tym jak opisałam objawy, na pewno inaczej się leczy alergie pokarmowe a inaczej te na pyłki roślin. Do alergologa też można czekać miesiącami.

alergia leki

08 wrz 2016 - 00:45:23

Cześć nie chcę się rozpisywać ale chętnym opowiem jak pozbyłam się alergi i azs u mojego syna,stres,pasożyty no i oczywiście dieta ale opłacało się po 10 latach okropnych męczarni.Chetnym zostawiam nr. tel 888 103 347 .pozdrawiam magda

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

alergia leki

14 wrz 2016 - 18:33:38

Jeśli ktoś z Was potrzebuje zrobić sobie badanie, które wykryje, czy cierpicie na alergię, to polecam Wam laboratorium, w którym można je zrobić. Ja pół roku męczyłam się z pokrzywką zanim poszłam na badanie i zostało u mnie wykryte, że mam alergię na pomidory i truskawki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-14 19:51 przez moderator.

alergia leki

28 wrz 2016 - 21:44:47

Niestety dostanie się do lekarza to graniczy z cudem :( u nas to nawet prywatnie do tych lepszych są wielkie kolejki, dobrze że choć są dobre lek bez recepty, ja sobie w miarę możliwoci sama daję radę, biore hitaxe fast i jest ok, jesień idzie to może alergia troche odpuści

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kleszcze