Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Naczytałam się kiedyś że rozjaśni przebarwienia, no to wiadomo byłam w niebowzięta i w podskokach do apteki... straszyłam ciągle maseczką a'la Shrek, i 0 efektu, jak byłam wykrapiana tak jestem dalej :/

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Spirulina w kosmetykach jest dobra, ale nie ma co liczyć na to,ze rozjaśni przebarwienia od razu. Nie ma tak lekko. Przebarwień jest trudno się pozbyć a działanie powinno byc tutja kompleksowe czyli:
peelinngi
serum z witaminą C
oraz maseczki na bazie glinki, które dobrze oczyszczają twarz
Spirulinę powinno się przyjmować doustnie poniewaz znacznie wzmacnia organizm.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 07:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

polecam z czystego serca

Spirulina działa ale jest z nią pewien problem. Wszystko zależy skąd pochodzi. Często pozyskuje się ją z zanieczyszczonych wód, dlatego może być szkodliwa. Generalnie jednak w rozsądnych dawkach na pewno będzie miała pozytywne działanie. Niektóre źródła wskazują, że to żywność przyszłości, zarówno ze względu na swój skład, jak i potencjał produkcji.

Ani hit ani kit. Zdrowa jest, ale jak oprócz tego je się słabo to sama spirulina nie załatwi sprawy moim zdaniem

siema wam panie drogie

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

<moderacja> Spirulina ma bardzo wiele zalet dla organizmu:
sprzyja obniżeniu poziomu złego cholesterolu w organizmie oraz ułatwia regulację ciśnienia krwi, co jest szczególnie ważne dla osób z nadciśnieniem, jak rowniez osób z nadwagą
chroni przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników, tak wieć działa antynowotworowo oraz odmładza.
stymuluje usuwanie toksyn z organizmu, stąd może być stosowana w zatruciach metalami ciężkimi, a także w kuracjach oczyszczających,
poza tym jest całkowicie bezpieczna, nie można jej przedawkowac
Można przyjmować w formie naturalnej ale również w formie tabletek (w tabletkach jest znacznie łatwiej bo w smaku spirulina jest taka sobie szczerze powiedziawszy).



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-18 19:31 przez moderator.

a ja stosuje go do herbaty bądź wody, dodaje łyżeczke . kupiłam w aptece i zrobiłam go na bazie wody z cukrem .

Ja brałam w tabletkach razem z astaksantyną, w sumie nie wiem czy coś dużo dało, ale na pewno skutków ubocznych nie miałam :D na pewno nie byłam ostatnio chora, mimo, że mnie parę razy srogo przewiało czy coś ;-)

Słyszałam, ze niby spirulina jest polecana jako suplement astronautom przez NASA... Więc chyba skoro oni rekomendują, a pracownicy ISS lykają to coś w tym może być



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-01-09 16:19 przez kwadratowa_podkowa.

Spirulina - https://allegro.pl Polecam.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-18 16:10 przez emmklise31.

Powiem tak - są super jako maseczka, ale pachnie OKROPNIE także przygotuj się na to.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Poprawa cery, poprawa metablizmu, wzmocnienie paznokci, brak checi na drzemke w ciągu dnia, wzmocnienie włosów i rosna znacznie szybciej...to tylko kilka przykładów. Proszę zwrocic uwage na jakość Spiruliny-to bardzo ważna kwestia.

Jesli zastanawiasz się jaką kupić, polecam tę od Aura Herbals https://auraherbals.pl/ . Bardzo dobrej jakości spirulina i na pewno będziesz zadowolona z rezultatów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-28 11:51 przez adelka28.

słyszałam że spirulina jest super na cerę i trądzik, była baaardzo popularna na TikToku ale sama nie próbowałam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torbiel podskórna