Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

skuteczna dieta

11 minut temu

informacje o żywieniu

29 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja mam mieszane uczucia jeśli chodzi o leczenie się naturalnymi i domowymi sposobami. Kiedyś pamiętam, jak mama próbowała przykładać cebulę na opryszczkę i po tym jeszcze gorzej wyglądała. Dobrze, że żyjemy w tych czasach gdzie lekarstwa są powszechnie dostępne. Ja jeśli wyskoczy mi opryszczka to smaruję się kremem endvir 3 razy dziennie i opryszczka znika bardzo szybko

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Jestem zdania, że zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego regularnie używam różnych roślin na wzmocnienie, codziennie dużo chodzę (z tym jest mi łatwiej bo nie mamy samochodu) i 2 razy w tygodniu pływam na basenie. Z tych roślin to: nasiona czarnuszki, lnu, słonecznika, czasem kozieradki, czosnek (nie codziennie), kasza jaglana, herbatka z dzikiej róży, czarnej porzeczki, natki z pietruszki i selera, ... regularnie rutinoskorbin lub coś podobnego (niestety z apteki) Natomiast unikam jedzenia śmieci: cukier pod każdą postacią. wszelkie czipsy, snacki i inne tego typu badziewie. W mieszkaniu mamy nieco chłodniej niż znajomi (20-22). A jak już ktoś z nas zachoruje, to: sok z kwiatu czarngo bzu lub maliny, propolis (nalewka na spirytusie), czosnek i oczywiście w tym czasie sporo fermentowanego mleka (maślanka, kefir, jogurt, zsiadłe mleko)- bo propolis i czosnek to silne antybiotyki, więc uzupełniamy florę bakteryjną w jelitach.

A jak ze zdrowiem przy stosowaniu się do tylu zdrowych nawyków? :) Jak często zdarza Ci się przeziębić?

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

też miałam problem z tą opryszczką. Co jakiś sezon się pojawiała i bardzo długo się utrzymywała, szukałam jakiegoś dobremu kremu i ten endvir okazał się najlepszy. Po 3 dnaich praktycznie już opryszczka znika

JA UWAŻAM ŻE TRZEBA NAJLEPIEJ KORZYSTAĆ ZE SPRAWDZONEJ I STAREJ WIEDZY , JEŚLI CHODZI O MEDYCYNĘ NAURALNĄ I POWIEM SZCZERZĘ , ŻE NIE ŁATWO SIĘ DOKOPAĆ DO TAKIEJ WIEDZY, A PRZEKONAŁAM SIĘ LECZĄC MOJĄ MAMĘ , ŻE TO NAPRAWDĘ POMAGA. NIEWIELU JEST TAKICH LUDZI KTORZY NAPRAWDĘ NIE NACIAGAJĄ A CHCĄ POMAGAĆ, SZUKAŁAM DŁUGO ALE UDAŁO SIĘ. NA MAZURACH BO AKURAT TU MAM TEŻ NIE DALEKO ISTNIEJĄ JESZCZE TACY LUDZIE, A WŁAŚCIWIE TO POZNAŁAM TAKĄ RODZINĘ, KTÓRA BIERZE CO ŁASKA I POMAGA I LECZY NATURALNYMI SPOSOBAMI PRZEKAZYWNYMI MIĘDZY NIMI I NIE TYLKO. PISZCIE NA PRIV MOGĘ PODAĆ KONTAKT

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

drętwiejące palce u rąk jak i cała ręka lewa