Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

srebrna biżuteria

16 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CO MI JEST? POMOCY!!!

24 sty 2016 - 16:25:15

Witajcie.Od jakiegos czasu jest mi ciagle zimno.Mam zimne stopy i rece.Jestem ciagle zmeczona i senna. Czasami dretwieja mi rece.Mam problemy ze snem a do tego mam takie ataki z sercem ze czasami bije mi bardzo szybko jakbym sie czegos bała,stresowała,jakbym miała zaraz dostac zawału.Dodam ze mam 27 lat wiec jestem młoda osoba.

CO MI JEST? POMOCY!!!

24 sty 2016 - 16:39:33

Takie objawy daje masa chorób przez błache po poważne .
Na pierwszą myśl nasuwją mi się braki w witaminach , zrób podstawowe badania krwi (morfologia i biochemia+ OB lub CRP) i moczu. Oznaczenia potasu , magnezu itd .
Jakie masz ciśnienie często niskociśnieniowcy mają takie problemy , mierzysz je ?

Może tez być to skutek nieprawidłowości hormonalnych zrób oznaczenie prolaktyny ,aldosteronu.
regularne masz miesiączki ? Bierzesz jakieś leki ?

nasuwa mi się też objawami chlamydia pneumoniae lub mycoplasma pneumoniae ,bolerioza warto jeśli jesteś przy kasie oznaczyć igg i igm z krwi .

Ostatecznie rozważyć przerost candidia albicanis w organizmie (leki ,antybiotyki, dieta zbyt cukrowa).

Dużo tego wyszło , ale warto się przebadać szczególnie jeśli męczą Cię objawy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-24 16:39 przez Consual86.

CO MI JEST? POMOCY!!!

24 sty 2016 - 16:42:17

obstawiam tarczycę. Miałam takie same objawy - wyszła niedoczynność tarczycy, ale oczywiście przyczyn może być wiele. Lekarz i badania!

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

CO MI JEST? POMOCY!!!

24 sty 2016 - 16:43:30

Może bierzesz jakieś leki, których skutkiem ubocznym jest niepokój? Więcej pić + herbata z imbirem oraz magnez z potasem. Ale z tym problemem na pewno powinnaś zgłosić się do lekarza rodzinnego.

CO MI JEST? POMOCY!!!

24 sty 2016 - 17:11:58

Krew i mocz mam w porzadku bo robiłam badania do pracy. Badałam cisnienie 127/54 puls 71 lub 74. Miesiaczki mam regularne. nie biore zadnych tabletek nawet antykoncepcyjnych.

CO MI JEST? POMOCY!!!

24 sty 2016 - 17:12:58

Zrób TSH
I koleżnaka dobrze napisała Candidia albicanis .

CO MI JEST? POMOCY!!!

24 sty 2016 - 17:52:17

zazwyczaj pierwszy rzut to tarczyca. Teraz co druga kobieta ma z tym problem, sprawdź TSH.

CO MI JEST? POMOCY!!!

25 sty 2016 - 01:07:10

1. badanie w kierunku tarczycy, by potwierdzic lub wykluczyć
2.objawy mogą wskazywać również na nerwicę, ludzie zazwyczaj wyobrazaja sobie nerwicę inaczej a daje ona podobne objawy jak przedstawiłaś

CO MI JEST? POMOCY!!!

25 sty 2016 - 11:24:48

Ja również tak jak koleżanki stawiłabym na niedoczynność tarczycy, ale my nie jesteśmy lekarzami. Ja jestem po usunięciu tarczycy i takie objawy jak ty piszesz to są u mnie czasami bardzo często. Najgorzej w nocy, nogi mi odmarzają do kolan i nie ma opcji by ich rozgrzać i usnąć oczywiście. Koszmar jakiś. I jeszcze ten walący puls w uszach, że nie wiadomo jak się ułożyć,żeby tego nie słyszeć. Ciągle jestem nie wyspana,zmęczona i zła.

CO MI JEST? POMOCY!!!

25 sty 2016 - 14:52:16

nadciśnienie na pewno,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wstydliwy problem