Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

09 wrz 2016 - 08:14:21

rożnice w cenach to prawda duże tak jak napisała szafiarka po wyżej.
Ale róznica jest w lepszych gatunkowo i trwalszych implantach , słyszałam ze tanie implanty organizm potrafi odrzucić też.
jak napisałam jestem w trakcie leczenia już mc od wstawienia śruby pod implant i jest jak do tej pory wszystko ok,.
Nic mnie nie boli .

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

27 wrz 2016 - 09:11:52

Implant swoje kosztuje no ale cóż zrobić, jak zęba trzeba było wyrwać? Ja musiałam pożyczyć pieniądze na implant, na szczęście szybko to spłaciłam bo wzięłam parę nadgodzin w pracy :P jeśli chodzi o klinikę to robiłam w Stomatologii Królewskiej

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

31 sty 2017 - 15:16:36

sprawdź sobie lekarzy z Implant Masters Poland. to jest takie stowarzyszenie, w którym są implandtolodzy różnych miast

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

31 sty 2017 - 16:07:47

Jak już ktoś napisał na NFZ tego nie zrobisz, mąż robił na górnej i koszt około 600 zł

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

22 lut 2017 - 13:31:08

Z tego co ja się orientowałam, to głównie w mieście liczy się dr Cynkier i jeszcze jeden, ale nie pamiętam nazwiska. Mi dentystka tych dwóch polecała i wybrałam Cynkiera, bo na ZL miał lepsze opinie.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

20 mar 2017 - 14:54:43

Ja zwlekałam latami ze zrobieniem tego, bo ból mnie przerażał... Niektóre historie w sieci, to jak z horroru, ale z drugiej strony nie ma co sie dziwić, jak ludzie wybierają najtańszych dentystów, co się nawet w tym nie specjalizują. Potem różnie może być. Ja uskładałam na dobrego lekarza i robiłam w JMC. Nie było makabrycznie. No miło może też nie, bo żaden zabieg nie jest niczym przyjemnym, ale co najważniejsze obyło się bez bólu. Wszystko ładnie się goiło i teraz mam kompletne ząbki. :)

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

20 mar 2017 - 15:35:47

Cytat
marlendz
Ja zwlekałam latami ze zrobieniem tego, bo ból mnie przerażał... Niektóre historie w sieci, to jak z horroru, ale z drugiej strony nie ma co sie dziwić, jak ludzie wybierają najtańszych dentystów, co się nawet w tym nie specjalizują. Potem różnie może być. Ja uskładałam na dobrego lekarza i robiłam w JMC. Nie było makabrycznie. No miło może też nie, bo żaden zabieg nie jest niczym przyjemnym, ale co najważniejsze obyło się bez bólu. Wszystko ładnie się goiło i teraz mam kompletne ząbki. :)
no ja tez tam robiłam:D

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

27 lut 2018 - 13:23:27

Mam dwa implanty wszczepione przez doktora Cynkiera i jestem bardzo zadowolona. Kolorystycznie dobrane są rewelacyjnie - wyglądają jak moje naturalne zęby. W końcu od kilku miesięcy mogę bez skrępowania się uśmiechać. Przed zabiegiem bardzo się stresowałam ale pan doktor jest tak sympatyczny, że wchodząc do niego do gabinetu cały stres znika.Także jak najbardziej polecam.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

07 mar 2019 - 07:46:31

Nie patrzyłabym sie na miasto w którym zakładałabym implant. Jest to droga zabawa i warto jest kierować się opiniami danej kliniki niż tym gdzie sie ona znajduje. I wybierać kliniki, w których mieli dużo wstawionych implantów oraz w których mają niski stopień odrzutu implantu ( organizm zawsze może implant odrzucić i trzeba sie z tym liczyć.....).
Sama zdecydowalam się na wstawienie implantu zamiast mostka i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona.Czuję się jakbym odzyskała swojego starego zeba.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Implanty zębów w Łodzi - gdzie?

30 maj 2019 - 01:26:50

Wydaje mi sie, ze na taki jednorazowy zabieg to spokojnie mozna przejechac sie do innego miasta... Ja tak zrobilam, bo u mnie w okolicy nie było porządnego gabinetu. Wiec pojechalam do i nie zaluje. Profesjonalna obsluga, dobrze wyposazony gabinet, bardzo mily pan doktor, a zabieg w miare milo wspominam :) zęby sa juz w idealnym stanie!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc