Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie. Przepraszam od razu jeśli w złym miejscu umieściłam post :) .
Moja przyjaciółka piszę prace licencjacką , do której potrzebna jest ankieta dotycząca skuteczności terapii doustnej izotretinoiną w leczeniu trądziku.
"Przez długi czas borykałam sie z trądzikiem, jednak pewnego pięknego dnia powiedziałam sobie, że czas coś z tym zrobić. Wybrałam się do dermatologa który zlecił terapie izotretinoiną. Była to jedna z lepszych decyzji, która zmieniła moje życie. W związku z tym postanowiłam napisać pracę o tym leku. Bardzo bym prosiła dobre dusze o wypełnienie tej ankietki, jak również rozesłanie jej do osób, które zażywały leki takie jak : axotret, izotek itp. Bardzo dziękuję za poświęcony czas! "

http://www.ankietka.pl/ankieta/211520/ocena-skutecznosci-terapii-doustna-izotretynoina-w-leczeniu-tradziku.html

Z góry dzięki za pomoc :) !!!

niezweryfikowana
Posty: 578
Ostrzeżenia: 9/5

Samej izotretinoiny nie polecam ;/ Stosowałam i jest bardzo agresywna na trądzi, Normalnie potem długo dochodziłam do siebie bo twarz była po niej pokiereszowana. Wiem,ze niektórzy bedą zadowoleni z działania tego środka ale u mnie totalnei się nie sprawdził.
O wiele lepsze okazało sie dla mnie serum Sevolium. Jest delikatniejze oraz nie powoduje powstawania nowych wyprysków. Tak wiec mogę polecić każdemu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

do osob z astma