Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

witam,
szukam lekarza, który konketnie zajmuje sie pasozytami. Czy znacie takiego? z miejscowosci Radom Lublin lub Warszawa. Bardzo prosze o dopowiedz bo moj lekarz rodzinny nie potrafi pomoc, wiec chce pojsc do kogos kto bedzie mial pojecie w tych sprawach.

Lekarz powinien dac ci skierowanie na badanie mikroskopowe krwi badz na badanie kalu

Lekarz powinien dac ci skierowanie na badanie mikroskopowe krwi badz na badanie kalu Raczej kazdy lekarz po wynikach badan bedzie mogl postawic diagnoze i rozpoczac leczenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-02 10:21 przez Yvetterabenda.

Cześć.Na pasożyty polecam specyfik ziołowy ,poleciła mi go moja pani aptekarka.Myśle że działa.przestałam chorować,nie wypadają mi włosy ,nie boli mnie głowa(kiedyś bolała mnie bardzo często.Borelis jakoś tak sie nazywa.

W Warszawie przyjmuje dr Ozimek, znalazłam inf na necie. Czytając wiele wpisów na różnych forach dowiedziałam się, że sporo ludzi jeździ do niego nawet z całej Polski. Kał na pasożyty to jedynie badając antygen lamblii wyniki są najdokładniejsze, ew wymaz na osiki jeszcze, resztę wykrywają jak się uda- to zależy od cyklu rozwojowego robactwa, pełni księżyca i szczęścia czy laborant jest odpowiednio wyszkolony w tym kierunku badań. Swojego czasu też się interesowałam tym ze względu na częste choroby układu oddechowego mojej starszej córki. Szczerze to już nie wiem kogo słuchać moja pediatra twierdzi, że wg jakiegoś profesora nie powinno się namiętnie odrobaczać a w ogóle profilaktycznie bo niby to więcej szkody przynosi niż pożytku.

Poszukaj kliniki, która robi badania aparatem MORA. W tej chwili jest to jedna z najskuteczniejszych metod, jeśli chodzi o wykrywanie pasożytów. Tu znajdziesz więcej informacji: http://novaclinic.pl/pasozyty. Przychodnia Nova clinic specjalizuje się w takich schorzeniach. Niestety znajduje się w Krakowie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-18 17:05 przez BigBet.

Póki co ja jeszcze nigdy nie miałam okazji być u takiego lekarza ale jak najbardziej istotną kwestią jest również to aby wiedzieć także które centrum medyczne w Trzebnicy jest tym dobrym. Jak dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest na pewno udanie się do https://goo.gl/maps/3fh69rGsTmU8Z8eb6 i wiem, że z tej opcji będziecie zadowoleni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc w ankiecie dotyczącej izotretinoiny - używanej w leczeniu trądzika