Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

36 minut temu

dresy na ulice

46 minut temu

Studia online

59 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Neurolog Warszawa

23 gru 2015 - 14:48:36

Szukam dobrego i sprawdzonego neurologa dziecięcego w Warszawie. Ktoś może mi podać jakieś namiary? Zależy mi też żeby nie czekać długo na wizytę. Z góry dzięki :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 8/5

Neurolog Warszawa

20 sty 2016 - 20:16:10

Gorąco polecam dr Macieja Rzeskiego, byłam u niego z synem. Ma bardzo dobre podejście do dzieci :) Zostawiam namirary gdybyś się zdecydowała :) http://kcp.pl/lekarz/maciej-rzeski/neurolog/warszawa/

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Neurolog Warszawa

21 sty 2016 - 15:37:26

Ja ci mogę polecić psychomedic.pl, poradnia w centrum Warszawy. Z córką konsultowałam tam pewne zaburzenia po wypadku. Byłam bardzo zdenerwowana sytuacją, ale na szczęście lekarz okazał się nie tylko świetnym neurologiem, ale też troszkę psychologiem.

Neurolog Warszawa

10 lut 2016 - 08:56:49

Leczenie neurologiczne jest zwykle długotrwałe i trudne. Wiąże się też ze stosowaniem różnych leków i silnym działaniu. Dlatego nie wyobrażam sobie leczenia u lekarza do którego nie miałabym pełnego zaufania. Warto może skorzystać z portalu RankingLekarzy.pl http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/neurochirurg/warszawa/Tam można sprawdzić opinie pacjentów.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Neurolog Warszawa

12 gru 2016 - 16:47:11

W klinice PsychoMedic mają bardzo dobrych lekarzy-neurologów, przyjmują 7 dni w tygodniu. Można się umówić do nich na wizytę telefonicznie albo przez internet. Jakby ktoś był zainteresowany podaję numer kontaktowy 22 253 88 88. Na ich stronie znajdziecie więcej informacji o klinice i poszczególnych specjalistach.

Neurolog Warszawa

19 mar 2017 - 18:33:51

Ja właśnie też szukam kogoś sprawdzonego... Czy myślicie, że np. ten neurolog to dobre rozwiązanie http://gabinetneurologiczny.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 13:49 przez radomski.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Neurolog Warszawa

26 lut 2018 - 23:26:53

super!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-26 15:22 przez pativy.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Neurolog Warszawa

27 lis 2018 - 10:21:30

Sprawdz Fimedica :) Z terminami nie bedzie problemu, bo to placowka prywatna. Nie wiem czy masz kase na prywatnego neurologa, ale mysle ze na pewno bedzie szybciej... Maja tam nowoczesny sprzet, mojej corce zrobili rezonans, tomografie (a na fundusz musiałybysmy czekac prawie 2 lata!).

Neurolog Warszawa

27 lis 2018 - 13:15:50

A czy taki specjalista okazał się w Waszym przypadku w ogóle skuteczny?

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Neurolog Warszawa

28 gru 2018 - 19:38:00

Cytat
patrycja_9
W klinice PsychoMedic mają bardzo dobrych lekarzy-neurologów, przyjmują 7 dni w tygodniu. Można się umówić do nich na wizytę telefonicznie albo przez internet. Jakby ktoś był zainteresowany podaję numer kontaktowy 22 253 88 88. Na ich stronie znajdziecie więcej informacji o klinice i poszczególnych specjalistach.

Też słyszałam, że w tej klinice mają bardzo dobrych specjalistów. Ludzie ich sobie chwalą więc o czymś musi to świadczyć. Przede wszystkim mają doświadczenie i wiedzę, którą potrafią wykorzystać. Można się do nich rejestrować online co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Neurolog Warszawa

26 cze 2020 - 15:41:46

Polecam dr Rolę z kliniki ortopedycznej Gamma na Żoliborzu. Mi osobiscie pomógł przy bólu ręki, który był spowodowany uciskiem torbieli na nerw. Pomogło leczenie farmakologiczne.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Neurolog Warszawa

15 mar 2021 - 13:07:27

Obecnie bardzo dobre rezulatty w terapii neurologicznej odnotowuje się w przypadku leczenia marihuaną medyczną. Która w Polsce jest już legalna ( oczywiście o ile leczenie jest prowadzone przez doświadczonego lekarza).

Polecam ze swojej strony Centrum medycyny Konopnej w Warszawie - pracuje tam wielu specjalistów od leczenia medycznymi konopiami.

Neurolog Warszawa

06 sty 2022 - 18:27:46

Ja również od jakiegoś czasu zaczęłam chodzić właśnie do specjalisty neurologa w Warszawie i już wiem, że był to bardzo właściwy wybór. Na początku nie wiedziałam gdzie mam się udać, ale wybrałam poradnię https://cmp.med.pl/zakres-uslug/konsultacje-lekarskie/neurologia/ i już wiem, że ten wybór był oczywiście bardzo dobry

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skurcze łydek