Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

sprawdzony stomatolog

2 minuty temu

sklep detailingowy

26 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Od piątku wieczorem boli mnie dziąsło nad górną dwójką. Wczoraj płukałam szałwią oraz wodą z solą to zapalenie trochę zeszło ale dziś kupiłam dodatkowo Dentosept niby trochę pomaga ale później znów czuję ból dziąsła coś tak jakby szczypanie. Wiem że od razu po jednym dniu nie pomoże ale mam nadzieję że to nic poważnego. Dodam że od stycznia mam aparat stały czy to może być od tego? Bo pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło. Nie gryzę tym zębem ponieważ nie mogę ze względu na aparat ale gdy ostrożnie go nacisnę to nic nie boli i jest bardzo dobrze zaleczony więc nie wiem czym to może być spowodowane. Ktoś miał podobny problem?

może starłaś sobie dziąsło

zweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

afta ? jesli tak to tydzien czasu i zniknie

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Myślę, że powinnaś wybrać się do dobrego specjalisty, co się dziąsłami zajmuje. Ja kiedyś miałam dziurę w dziąśle nad jedynką, też mnie to zaskoczyło bo nie wiedziałam od czego. Ale poszłam do dr Asi Rozwadowskiej, okazało się, że mam kamień pod dziąsłem i się dziura zrobiła. Wyczyściła kamień poddziąsłowy, wycięła kawałek dziąsła i po kłopocie. Może takie wycinanie brzmi strasznie, ale naprawdę jest bardzo prostym zabiegiem.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

W takim przypadku pomocne będą płukanki do gardła, po jakimś czasie ból powinien sam zniknąć.

Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie udanie się do gabinetu stomatologicznego. Ja z każdym problemem idę do https://amber-clinic.pl/profilaktyka/ Jeśli mam wątpliwości również, moja dentystka zawsze wszystko bardzo fajnie i przystępnie mi wytłumaczy. Przy okazji zbada i oceni stan mojego uzębienia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wycinanie pieprzyków help