Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

gorący temat

Rewelacyjne okna

13 minut temu

e-papieros

38 minut temu

nowoczesne przedszkole

godzinę temu

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozstępy

18 paź 2015 - 11:09:13

Cześć uśmiech Jakie preparaty polecacie na rozstępy? Chodzi mi o profilaktykę, jak też takie preparaty na już powstałe rozstępy. Najlepiej jesli podałybyście takie, które stosowałyście i Wam naprawde pomogły.

rozstępy

29 paź 2015 - 09:31:20

One nie usuwają rozstepów, jedynie powodują, że nie są takie widoczne. Sporo kasy wydałam na takie preparaty i efekt był zaden

rozstępy

04 lis 2015 - 22:53:18

a naczynka gdzie bym mogła usunąć? to moj straszny kompleks i czas najwyzszy cos zrobic z tym...

rozstępy

04 lis 2015 - 23:01:27

Ja używam różnych balsamów drogeryjnych. Nie licze na to,że mi po nich znikną rozstępy ale może przynajmniej nie pojawią się nowe.

rozstępy

09 lis 2015 - 22:14:12

no wlasnie tylko co zrobić jak juz kosmetyki żadne nie pomagają ;/

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

rozstępy

02 gru 2015 - 12:08:02

Może zabiegi medycyny estetycznej pomogą? Wiem, że jest taki innowacyjny zabieg, nazywa się transdermalporacja i on jest wykonywany za pomocą takiego specjalnego urządzenia Dermation. Polega na bezigłowym wprowadzaniu w głąb skóry koktajli odżywczych, specjalnie dobranych do danego problemu skóry. Te zabiegi zupełnie nie bolą, nie zostawiają żadnych siniaków ani podrażnień. Świetnie działają na rozstępy i cellulit, ale także na twarz, np. na zmarszczki, czy trądzik różowaty.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

rozstępy

04 gru 2015 - 12:34:51

a czy mikrodermabrazja pomoże na rozstępy?

rozstępy

22 lut 2016 - 18:56:08

Witam. jestem kilka miesięcy po porodzie i niestety rozstępy wyszły... smarowałam się różnymi olejkami w ciąży itp. Teraz wiem, że szkoda pieniędzy, a jak już powstaną to kremy nie pomogą, jedynie szybciej zbledną. Ja poszłam na zabieg laserowy, byłam już raz, teraz czekam na efekty, ale jeszcze dwa, trzy razy muszę zabieg powtórzyć.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

rozstępy

23 wrz 2016 - 17:45:16

Ja też korzystałam z zabiegów laserowych. Chodziłam do Vici Clinic na leser ResurFx. Moje rozstępy nie były bardzo głębokie ani rozległe dlatego wystarczyły 3 wizyty żeby przestały mnie szpecić i psuć mi humor. W Vici Na pierwszy zabieg dają 50% zniżki na laser, więc warto ich odwiedzić. Polecam. Efekt jest bardzo dobry, to skuteczny, nieinwazyjny zabieg. Warto zakupić maść Emla, która łagodzi dolegliwości bólowe, odczuwalne przy zabiegu.

rozstępy

30 wrz 2016 - 08:22:52

ja nie wierzę w cudowne preparaty na rozstępy zatem nie polecam żadnego:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WIZYTA U DENTYSTY TYLKO ZA 10 zł?? Tak! To możliwe ;)