Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Barwa zębów

19 sie 2015 - 17:16:16

Czy też macie problem z żółtymi zębami? Czy macie sposób na pozbycie się tej barwy?

Barwa zębów

19 sie 2015 - 17:39:51

Polecam metodę nakładkową z żelem Opalescence. U dentysty robisz nakładki silikonowe, żel aplikujesz np. na noc. Już po dwóch dniach różnica widoczna, a po całej kuracji wybielania - kilka tonów bielsze ząbki :-)

Barwa zębów

19 sie 2015 - 17:40:27

Ja kupiłam sobie w aptece pastę wybielającą ,,białą perłę'' możesz spróbować :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Barwa zębów

07 gru 2015 - 18:07:17

Powiem wam, że stosowałam już różne sposoby na wybielanie zębów ale nigdy nie byłam zadowolona z efektu. Dopiero niedawno kumpela powiedziała mi o metodzie Martuni. Spróbowałyśmy razem i jesteśmy bardzo zadowolone, bo nasze ząbki są teraz białe :)

Barwa zębów

07 gru 2015 - 18:11:11

a pomyślałaś o tym że przez to wybielanie psujesz sobie szkliwo.

twoje zęby takie są i nic nie robić.
nie każdy ma biel ,to zależy od kości.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 7/5

Barwa zębów

12 sty 2016 - 13:50:18

Żeby sobie nie zaszkodzić, lepiej nie robić tego na własną rękę tylko od razu zgłosić się do lekarza stomatologa, który wybierze metodę odpowiednią dla nas, bo wybielać zęby można na różne sposoby, sama zobacz - wybielanie zębów kraków.

Barwa zębów

12 sty 2016 - 22:02:35

Cytat
Szalowo
Czy też macie problem z żółtymi zębami? Czy macie sposób na pozbycie się tej barwy?

A problem z żółtymi zębami pojawił się czy od zawsze takie miałaś? Jeśli od zawsze to widocznie masz taki odcień zębów i raczej nic z tym nie zrobisz. Natomiast jeśli odcień żółci pojawiał się stopniowo to może to oznaczać, że po prostu zaniedbałaś higienę jamy ustnej. Zbyt duża ilość kawy, herbaty i papierosy powodują żółknięcie zębów. Nie wystarczy wziąć gumę po. Najlepiej myć zęby i nie dopuszczać do pozostawaniu osadu na zębach przez dłuższy czas. Regularne i dokładne szczotkowani jest sukcesem do białego i zdrowego uśmiechu.

Barwa zębów

12 sty 2016 - 22:53:40

pasta denivit, jestem osoba palaca i tez mialam z tym problem, jednak po denivicie troche mi sie wybielily:)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Barwa zębów

01 wrz 2016 - 07:35:50

Ajona pomaga, poprawia barwę zębów, ale pewnie, że od razu niczego w tym temacie nie zrobicie - dopiero systematyczne szczotkowanie przez dłuższy czas daje poprawę i docelowo zmienia stan zębów. I wtedy możecie oczekiwać znaczących korzyści.

Barwa zębów

01 wrz 2016 - 09:16:58

Cytat
magnolia400
Cytat
Szalowo
Czy też macie problem z żółtymi zębami? Czy macie sposób na pozbycie się tej barwy?

A problem z żółtymi zębami pojawił się czy od zawsze takie miałaś? Jeśli od zawsze to widocznie masz taki odcień zębów i raczej nic z tym nie zrobisz. Natomiast jeśli odcień żółci pojawiał się stopniowo to może to oznaczać, że po prostu zaniedbałaś higienę jamy ustnej. Zbyt duża ilość kawy, herbaty i papierosy powodują żółknięcie zębów. Nie wystarczy wziąć gumę po. Najlepiej myć zęby i nie dopuszczać do pozostawaniu osadu na zębach przez dłuższy czas. Regularne i dokładne szczotkowani jest sukcesem do białego i zdrowego uśmiechu.


Właśnie, może być po prostu kwestia szkliwa, ja mam właśnie w kolorze takim ecru no i co nic nie zrobisz, chyba że licówki.

Cytat
magnolia400
Cytat
Szalowo
Czy też macie problem z żółtymi zębami? Czy macie sposób na pozbycie się tej barwy?

A problem z żółtymi zębami pojawił się czy od zawsze takie miałaś? Jeśli od zawsze to widocznie masz taki odcień zębów i raczej nic z tym nie zrobisz. Natomiast jeśli odcień żółci pojawiał się stopniowo to może to oznaczać, że po prostu zaniedbałaś higienę jamy ustnej. Zbyt duża ilość kawy, herbaty i papierosy powodują żółknięcie zębów. Nie wystarczy wziąć gumę po. Najlepiej myć zęby i nie dopuszczać do pozostawaniu osadu na zębach przez dłuższy czas. Regularne i dokładne szczotkowani jest sukcesem do białego i zdrowego uśmiechu.


Właśnie, może być po prostu kwestia szkliwa, ja mam właśnie w kolorze takim ecru no i co nic nie zrobisz, chyba że licówki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-01 09:17 przez Forestus.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spadek potasu. Miał ktoś? Pomocy!