Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

ZAPALENIE PĘCHERZA W PRACY

16 lip 2016 - 13:08:10

Jasne, że leki przeciwbólowe, nie wyobrażam sobie 8 godzin męczyć się z bólem! Leki na zapalenie pęcherza nie pomogą tak szybko jak przeciwbólowy, tym bardziej ibum express http://ibum.pl/. Czasami łyknę pod pracą wychodząc z samochodu a przy biurku już jest ok, tyle, że mnie łapią raczej bóle głowy.

ZAPALENIE PĘCHERZA W PRACY

16 lip 2016 - 13:53:49

Wstrzymywać nie można. Nawet jak trochę poleci to lepiej te trochę niż trzymać. Też miałam ten problem. Jak czuje, że coś nie tam boli to biorę witaminę C by się nie rozkręcało i dużo pić.

ZAPALENIE PĘCHERZA W PRACY

16 lip 2016 - 15:02:00

Wit.c ewentualnie,ale idz do lekarza,zrób posiew z moczu.Rumianek jest błędnie kojarzony z łagodzeniem bólu pecherza.
Zapalenie pecherza to taka wsza co jak sie przyczepi to nie mozna sie go pozbyć bo wraca

ZAPALENIE PĘCHERZA W PRACY

16 lip 2016 - 22:00:24

Tak jak dziewczyny piszą furaginum (kupisz bez recepty) ja zawsze biore przez 4 dni 2x3 tabletki i wit. C. 3 kolejne dni 2x2 furaginum i wit. C.
Zurawina tez jest dobra ale z niczym nie mozna przesadzac bo nadmiar wit. c sprzyja powstawaniu kamieni nerkowych. Często lekarz przepisywał mi nospę więc możesz też spróbowac. Na pewno po leczeniu idz zrobic badanie ogólne moczu dla pewności. A dla tych które mają często zapalenie pęcherza polecam szczepionkę uro-vaxom mi pomogła. Jest to dość drogie leczenie, ale warto zapytac lekarza.

I nie polecam nasiadówek. W cieple bakterie jeszcze bardziej się rozmnażają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-16 22:01 przez detox.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Operacja zaćmy Czechy