Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaką aptekę internetową wybrać?

03 lip 2017 - 09:00:15

Ja zamawiam w DOZ, mają fajne ceny no i mam blisko aptekę, w której moge odebrać zamówienie ;)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

05 lip 2017 - 01:18:07

Rzeczywiście przez internet jest i wygodniej i często taniej. Ja najczęściej zamawiam w Venafarm, bo mają kosmetyki które lubię jak choćby Nuxe, którego nie można od tak sobie dostać.

Jaką aptekę internetową wybrać?

05 lip 2017 - 07:44:21

jest u nas w łodzi apteka internetowa Galen tania i zawsze można kupić i odebrać w niej leki.
Ile razy tam się udam to są kolejki .

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

06 paź 2017 - 20:29:47

Często odwiedzam aptekę 4 pory roku, mają spory wybór i przystępne ceny. Można dostać u nich leki, które gdzie indziej nie są dostępne, ja chodzę do apteki na 1-go maja, mieszkam w Katowicach obecnie :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

07 paź 2017 - 09:55:49

Gemini! :)
________________
potencia.pl

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

28 lis 2017 - 12:41:55

Najlepiej porównajcie sobie ceny tego co chcecie zamówić w kilku aptekach. Czasami zdarza się,że promocje na jakiś suplement ma jedna apteka, na inny już inna apteka.
Jeśli zalezy Wam na czasie to zerknijcie sobie do Cefarmu. Czasami kurier jest w stanie dostarczyć Wam to co zamówiliście już na następny dzień (jeśli oczywiście złożycie zamówienie odpowiednio wcześnie poprzedniego dnia).
Mają tam również zakładkę z końcówkami. Wiele suplementow i kosmetyków można kupić dzięki temu o wiele taniej ( mają datę ważności kilkumiesięczną, czyli taką, która i tak nadaje się do zużycia)

Jaką aptekę internetową wybrać?

16 lut 2018 - 07:26:15

"słoneczna"

Jaką aptekę internetową wybrać?

17 lut 2018 - 01:16:31

Gemini, szybka wysyłka i zapakowane perfekcyjnie

Jaką aptekę internetową wybrać?

06 mar 2018 - 08:50:29

Korzystam z DOZ

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

10 cze 2018 - 14:20:57

Warto podpytać w tym temacie znajomych. Zawsze będą w stanie pomóc i coś doradzić :)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

22 lip 2018 - 18:17:22

Ja lubię Miro Aptekę. Zamówienia mogę zarówno barć do domu, jak i odebrać osobiście. Mają całkiem bogaty asortyment w przystępnych cenach, więc jak szukacie to polecam zajrzeć właśnie do nich. :)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

10 wrz 2018 - 12:41:07

też najczęściej kupuję w doz.pl, mam ich aptekę internetową niedaleko domu i w niej odbieram, wtedy dostawa jest za darmo, maja leki ale tez sporo kosmetyków w bardzo dobrych cenach, różnica przy każdym produkcie to parę a nawet paredziesiąt złotych

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 3/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

31 gru 2018 - 10:38:21

Warto jest sie przekonać do kupowania w aptekach online:
Ceny są faktycznie o wiele korzystniejsze niż w aptekach stacjonarnych a co najważniejsze można sobie porównać ceny z innymi aptekami w porónwywarkach
apteki online mają o wiele lepsze promocje, szczególnie na kosmetyki ( w sumie to nie wiem z czego wynika tak duza dysproporcja pomiędzy cenami kosmetyków aptecznych w aptekach stacjonarnych, a aptekach internetowych)
jak również nie trzeba marnować czasu na dojście do apteki ale po prostu można zamówić sobie to, czego potrzebujemy przez neta.

Ze swojej strony polecam aptekę cefarm. Mają najlepsze promocje.

Jaką aptekę internetową wybrać?

28 mar 2021 - 21:47:37

Hej hej a macie może jakieś doświadczenia z tą apteką? Polecacie czy nie? https://apteka.bonifratrzy.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy jest tu psychiatra?