Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

05 lip 2015 - 12:07:26

Cześć wszystkim :) Mam do Was pytanie. Waszym zdaniem lepsze będzie dobre czy tanie <moderacja, spam> apteko internetowe? Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej nad czymś sensownym i nie wiem na co się zdecydować...

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-25 19:31 przez moderator.

Jaką aptekę internetową wybrać?

31 lip 2015 - 15:04:06

Ja korzystam z Prima24 - jest i dobra i stosunkowo tania. Produkty są świetnie opisane, łatwo się wyszukuje i mają ciekawe promocje.

Jaką aptekę internetową wybrać?

31 lip 2015 - 15:24:00

Korzystam z DOZ, zamowione leki odbieram w aptece a teraz maja juz usluge z INPOSTU

Jaką aptekę internetową wybrać?

16 paź 2015 - 15:00:23

aptekagemini zawsze tam zamawiam, mają taniej niż w normalnej aptece i mogę sama odebrać lu wysyłają

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

30 gru 2015 - 23:51:31

zależy co, bo jak potrzebne coś na przeziebienie jak dicotuss czy woda morska to nie ma opcji by czekać na przesyłkę. ale jeśli chodzi o dermokosmetyki to jasne warto kupować w aptece internetowej

Jaką aptekę internetową wybrać?

31 gru 2015 - 10:07:01

Oryginalny post wygląda na słabo ukrytą reklamę (ze względu na link), ale polecam aptekę Gemini. Niektóre produkty mają o wiele taniej niż DOZ i inne apteki, a wysyłka jest szybka i niedroga.

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

31 gru 2015 - 10:46:38

Polecam Apteka Internetowa Gemini, tanio, szybko, wysyłka :)
<moderacja>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-04 15:10 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

01 mar 2016 - 06:37:21

Ja również wybieram głównie apteki internetowe. Wprawdzie nie byłam na początku do nich przekonana ale z czasem zobaczyłam,ze ceny jednak mają zdecydowanie niższe.

Zaglądam na przykład co jakiś czas do apteki tanie-leczenie.pl gdzie kupuję głównie kosmetyki. Warto jest zajrzeć sobie tam do działu z promocjami bo mozńa znaleźć sporo produktów o niższym trybie przydatności do użycia ( który wynosi kilka miesięcy) ale zarazem cenach niższych o kilka razy.
<moderacja-spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-23 11:55 przez moderator.

Jaką aptekę internetową wybrać?

29 mar 2016 - 15:47:25

Z tymi aptekami to miałam niemałe przejścia, przynajmniej dopóki nie otworzyły się apteki internetowe.
Ile było biegania, porównywania cen, czekania na realizację zamówienia.
Dobrze, że mieszkam w takim mieście, że tych aptek jest tutaj naprawdę mnóstwo więc miałam z czego wybierać.
Natomiast od ostatnich 2-3 lat kupowanie leków przebiega u mnie z dużo większym spokojem za sprawą aptek internetowych, mogę sobie spokojnie poczytać skład, nie muszę stać w kolejkach do kasy, a jak lek nie jest dostępny to szybko mi go zamówią, już nie mówiąc o tym, że ceny są o wiele przystępniejsze. W ostatnim czasie upodobałam sobie Melissę (http://www.apteka-melissa.pl), bardzo fajną i tanią aptekę internetową w Łodzi, w której wybieram dostawę do domu i nie muszę się martwić, że nie zdążę przed zamknięciem punktu stacjonarnego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-28 11:01 przez agkord.

Jaką aptekę internetową wybrać?

14 wrz 2016 - 20:09:21

Podbijam temat, może któraś z Was ma doświadczenie z apteką AMICA ?

Znalazłam ich poprzez ceneo mają najlepsze ceny na kosemtyki SVR i URIAGE.

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

16 wrz 2016 - 10:48:51

Zamawiałam w niej i wszystko było ok

Jaką aptekę internetową wybrać?

16 lis 2016 - 12:01:51

Ja już od długiego czasu robię zakupy w aptekach internetowych. Tak jest wygodniej, a często też taniej. Zwykle biorę wszelkiego rodzaju kosmetyki, które dostać można tylko w aptece i co mi się najbardziej podoba to to, że nie muszę się szybko decydować, stać jak kołek pośrodku apteki i myśleć czy na pewno to wziąć czy nie itd. Na spokojnie siedzę wygodnie przed kompem i się zastanawiam, dodaję sobie produkty do koszyka, albo usuwam :) No chyba, że mam sprecyzowaną jakąś konkretną listę zakupów, to wtedy idzie błyskawicznie :) Na przesyłkę nie czekam dłużej niż trzy dni, przychodzi raz dwa kurierem i mam święty spokój z noszeniem ciężkich zakupów po mieście :) Najczęściej zamawiam w aptece pod smokiem i tam najczęściej wracam ze względu na dobre ceny i niezmienną dostępność wszystkich potrzebnych mi produktów :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 6/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

05 gru 2016 - 22:31:29

Akurat jeśli chodzi o apteki internetowe to są dużo lepiej zaopatrzone bo jest w nich w zasadzie wszystko. Kto nie robił zakupów w sieci to niech sobie przejrzy ofertę jaka jest dostępna chociażby w Cefarma24 od leków po kosmetyki naturalne druga sprawa, że takie interenetowe apteki prowadzą fajne blogi w rodzaju poradników <moderacja>spam. Jest to na pewno pomocne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-05 22:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

24 maj 2017 - 14:02:48

Ja od dłuższego czasu korzystam z <moderacja-spam>. Zakupy przychodzą szybko, zawsze wszystko jest w porządku, mają bardzo bogatą ofertę, a wygoda związana z dostawą do domu jest ogromna :) gdyby ktoś był zainteresowany to ja polecam! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 11:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Jaką aptekę internetową wybrać?

03 lip 2017 - 04:11:50

ja znalazłam informacje na stronie eapteka <moderacja-spam> o nowej aptece. Zapowiada się spoczko, niskie ceny leków, promocje, a nawet porady ekspertów. Któż nie zrobi zakupów w aptece gdzie rzetelnie mu odpowiedzą na pytania zwiazane z potrzebnymi lekami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-03 11:40 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nadmiar wody w organizmie