Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Komórki macierzyste.

02 cze 2015 - 09:34:57

Hej. Chciałabym się zapytać czy któraś z was przechodziła zabieg z komórkami macierzystymi? Jak było po zabiegu? Długo czekałyście na efekt? Bolało w czasie regeneracji? Jestem po takim zabiegu. Mam 23 lata i stwierdzone zwyrodnienie stawu biodrowego. Lekarz zaproponował mi takie rozwiązanie zamiast endoprotezy. Minął już ponad miesiąc. Wiem że to krótki okres żeby coś stwierdzić ale czasem bardzo boli. Cała noga mi drętwieje od biodra aż po stopę. Czy to normalne? Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa miesiące. Ale chciałam się dowiedzieć czy takie bóle u kogoś występowały.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Komórki macierzyste.

24 cze 2015 - 11:44:44

Proszę - http://www.gabinetharmonia.pl/medycyna/lipogems-komorki-macierzyste.html Temat nieco dokładniej opisany. Komórki macierzyste zaczynają być wykorzystywane na różne sposoby, ale w każdym przypadku rzeczywiście ratują sytuację.

Komórki macierzyste.

27 lis 2018 - 09:51:43

Ja podsyłam artykuł odnośnie komórek macierzystych, wg mnie warto przeczytać - http://cordblood.pl/blog/komorki-macierzyste/. Nie wszyscy wiedzą, że takie komórki można przechowywać w specjalnych bankach i że pobranie krwi pępowinowej w trakcie porodu jest całkowicie bezpieczne dla matki i dziecka. Polecam przeczytać :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Objawy boreliozy i badania na borelioze - kleszcz ugryzł syna