Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fast slim

16 maj 2016 - 19:06:53

Cytat
janjoan
najlepszym cud lekarstwem jest siłownia, wolne ciężary cudownie spalają tłuszcz i rzeźbią sylwetkę :) systematyczność, racjonalna i zdrowa dieta a efekty trwałe i do tego jaka satysfakcja ! Nie wierzę w cudotwórcze tabletki, które wykonają cała pracę za nas... Ale jako suplement diety, przy aktywności fizycznej jak najbardziej jestem za.

100% racji! Dodam do tego jeszcze rzecz mało popularną a mianowicie "żeby chudnąć trzeba jeść"

Fast slim

21 lip 2016 - 15:34:19

Według mnie takie złote środki w ogóle nie działają. Jeżeli naprawdę chcecie zrzucić kg to dobra dieta i dużo ruchu. Powinno być dobrze ;)

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Fast slim

28 paź 2016 - 21:32:04

Jeżeli chcesz schudnąć to przede wszystkim najpierw sprawdź czy to u Ciebie wskazane, mam na myśli badania krwi by sprawdzić stan ogólny zdrowia. Jeżeli cokolwiek będzie nie tak w Twoim organizmie, każda dieta/wysiłek/redukcja może doprowadzić do pogłębienia Twojego stanu.
Druga rzecz, przy redukcji (odchudzaniu) najważniejsze jest to co jesz, dieta to 80% sukcesu, kolejne 20% to jak wspomniały dziewczyny-ćwiczenia. Musisz zastosować kaloryczny bilans ujemny, czyli po prostu ograniczyć ilość kalorii, ale nie kosztem przyswajanych wartości odżywczych (tych potrzebnych:) czyli jak sama wspomniałaś, przede wszystkim ograniczamy cukier, możesz zastąpić go ksylitolem, stewią lub czymś podobnym. Nie chodzi o to byś przez czas diety redukcyjnej sobie wszystkiego odmawiała-chodzi o to byś zmieniła nawyki, wtedy nie będzie Ci grozić efekt jojo a i jakość efektów jakie osiągniesz będzie lepsza :) Możesz raz w tygodniu sobie pozwolić na ustępstwa, zjeść coś kalorycznego, typu pizza - to jest nawet wskazane, organizm nie zgłupieje nagłą zmianą :)
Ostatnia rzecz, suplementacja - jak dziewczyny wspomniały, wszystko co podkręca metabolizm, ja np stosuję Thermospeed, na bazie kapsaicyny, kofeiny itp. Biorę rano żeby rozkręcić żołądek i potem przed treningiem na podniesienie temperatury i szybsze spalanie, najlepsze na aeroby, ale w trybie interwałów bo wtedy najwięcej spalasz :) Nie zapominaj o białku po siłowni żeby poprawić jakość mięśni i nie "sflaczeć", ani o usuwaniu toksyn z organizmu, tzw oczyszczaniu - które bardzo dobrze działa na poprawę pracy metabolizmu :)

Co do Slima:
"Mimo pozytywnego opisu producenta, na forach internauci w większości nie są zadowoleni z efektów zażywania tego suplementu. Najczęściej wytaczanym argumentem przeciwko tabletkom Fast Slim jest doprowadzanie do pojawienia się efektu jojo, zwiększenie apetytu, złe samopoczucie, niewiadome pochodzenie suplementu, fałszywy atest Instytutu Żywności i Żywienia, a także brak zwrotu kosztów zakupu zapewnionego przed uiszczeniem wpłaty w razie niezadowolenia z produktu."

Fast slim

29 gru 2016 - 19:22:06

Ja polecam bardzo dobry spalacz tłuszczu cena może i spora bo 130 ale oponka spada od razu!

Fast slim

20 lut 2017 - 12:49:12

powtórzę siłka! i bieganie :) polecam

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Fast slim

08 mar 2017 - 11:14:53

Ja nie wierzę w żadne suplementy. Tylko zdrowa dieta i ruch mogą zdziałać cuda :)

Fast slim

24 mar 2017 - 11:53:24

Też wydaje mi się, że takie spalacze nie są niczym dobrym dla ludzkiego organizmu.

Fast slim

08 cze 2017 - 13:10:21

Dieta , dieta i jeszcze raz dieta :D odrzucenie słodkich napojów, słodyczy i więcej owoców i warzyw :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy! Złamałam nogę w kostce. Proszę o jakieś doświadczenia, porady.