Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hemoroidy pomocy!

01 mar 2016 - 22:28:21

Sama miałam z tym problem i szczerze najprostsze rozwiązania są tymi najlepszymi. A wystarczy woda! W moim przypadku pomogła w 100%. Sama miałam z tym przed długi czas problem. Przypadkiem natrafiłam na deskę myjącą Mewatec w Niemczech z funkcją lewatywy, masażu i mnóstwem innych dobrodziejstw. Obeszło się bez trucia lekami. Odkąd mam tą deskę całkowicie zrezygnowałam z papieru toaletowego, bo tylko niepotrzebnie podrażnia. Strumień wody od razu pomagał w przypadku obstrukcji. A ogóle mycie znacząco łagodziło takie dolegliwości jak ból, swąd czy pieczenie. Od tamtego czasu czuje nawet pewien dyskomfort korzystając ze zwykłej toalety. Z tego co pamiętam to swego czasu była nawet na allegro. Wszystkim wciąż walczącym, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :).

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Hemoroidy pomocy!

16 cze 2016 - 12:12:45

Ja mialam usuwanie. Niestety ale w ciązy dostłam hemoroidów czego się nawet spodziewałam bo moja mama miała i moja siostra ;/ U mnie jednak były w dość poważnej formie tak wiec leczenie nie wystarczyło ale operacja. Nie było tak źle jak się spodzizewałam. Myślałam,że będzie bardzo bolało ale po operacji szybko wróciłam do normy. Poza tym mój stan bardzo się poprawił

Obecnie stosuję dietę. Oraz przyjmuję suplementy z ziołami na hemoroidy. Konkretnie Procto Vitale. Specjalista mi je zasugerował. I faktycznie efekty sa. Preparat jest naturalny bo zawiera w sobie rdest, prawoślaz oraz szalwię.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy pomocy!

17 cze 2016 - 22:06:34

dziewczyny jak już dopadną nas hemoroidy ty wizyta do lekarza i maść, tabletki (mogą być na żylaki nóg) Nie będę tu podawać nazw bo to najlepiej lekarz wie jaki jest stan choroby.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-16 10:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Hemoroidy pomocy!

24 lip 2016 - 18:52:57

Osobiście przetestowałam wiele produktów aptecznych na hemoroidy, ale najlepsze efekty przyniósł preparat naturalny, w 100% ziołowy, a mianowicie - Procto Vitale. To mieszanka szałwii, skrzypu, korzenia prawoślazu i rdestu ptasiego. Trzeba tylko odpowiednio szybko wdrożyć działania, dbać o higienę odbytu i prawidłową dietę. Jedynie wtedy jest szansa na uniknięcie interwencji chirurgicznej. Warto więc wyłapać pierwsze objawy i zastosować przynajmniej jakiś łagodny środek.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Hemoroidy pomocy!

25 lip 2016 - 11:30:22

Ja również jestem zadowolona z Procto Vitale. Mam wrażenie,że takie naturalne , ziołowe produkty maja o wiele lepsze działanie niż leki, które są przypisywane przez lekarzy. Sama wypróbowałam wcześniej wiele tego typu środków, szczegolnie maści, ktore miały mieć jakieś cudowne działanie, mam jednak wrażenie,ze większosć to było placebo. Za to zioła przynoszą mi ulgę chociaz trzeba to jednak brać przez dłuzszy czas aby zobaczyć efekt bo przy krótkiej terapii nie ma oczekiwać cudów ( co jest logiczne).

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Hemoroidy pomocy!

08 sie 2016 - 13:07:59

Ja też nie chciałam się wiecznie truć lekami ;/Hemoroidów nabawiłam się jak byłam w ciąży. I kurka jedna musiało mnie to akurat dopaść kiedy nikt w mojej rodzinie nie miał z tym problemów ( musi znaleźć się jakaś czarna owca i akurat musiało trafić na mnie)> Po urodzeniu dziecka hemoroidy zaczeły się nasilać, nie mogłam wysidzieć. Jak chodziłam to było lepiej. Czego bym nie wypróbowała to cały czas wracam do szałwi, której przyjmowanie jest w zasadzie pierwszym krokiem do leczenia hemoroidów. Aktualnie biore je tak jak koleżanka powyżej w Procto Vitale.Z wszystkich przetestowanych przeze mnie środków ten odpowiada mi najbardziej.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Hemoroidy pomocy!

16 sie 2016 - 09:35:31

Cytat
calour
Ja też nie chciałam się wiecznie truć lekami ;/Hemoroidów nabawiłam się jak byłam w ciąży. I kurka jedna musiało mnie to akurat dopaść kiedy nikt w mojej rodzinie nie miał z tym problemów ( musi znaleźć się jakaś czarna owca i akurat musiało trafić na mnie)> Po urodzeniu dziecka hemoroidy zaczeły się nasilać, nie mogłam wysidzieć. Jak chodziłam to było lepiej. Czego bym nie wypróbowała to cały czas wracam do szałwi, której przyjmowanie jest w zasadzie pierwszym krokiem do leczenia hemoroidów. Aktualnie biore je tak jak koleżanka powyżej w Procto Vitale.Z wszystkich przetestowanych przeze mnie środków ten odpowiada mi najbardziej.

A gdzie to dostanę? W sklepach zielarskich czy w aptekach? Sama mam hemoroidy, rodzinny wysyła mnie do proktologa ale sama jeszcze nie zebrałam się na wizytę. Wiem,ze to glupie ale obawiam się,ze wysle mnie na operację czego się strasznie boję. No chyba bym umarła jakbym miała być cięta ;/

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Hemoroidy pomocy!

24 sie 2016 - 12:02:41

Sorry,że dopiero odpisuję ale wcześniej nie widziałam o co się pytasz. Zamawialam przez internet. Nie wiem czy środek jest dostępny w sklepach stacjonarnych bo nawet nie szukalam ( wszystko zamawiam praktycznie przez internet).

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Hemoroidy pomocy!

16 wrz 2016 - 10:54:32

Ja również Procto Vitale zamawiam jedynie przez internet :) Raz wydaje mi się,ze widziałam w jednej z aptek, ale cena była o wiele wyższa od tego co można zobaczyć w aptece tak więc zamówiłam przez neta. Jak mam sporo zasozczędzić to wolę poczekać na zamówienie te 2-3 dni.

Hemoroidy pomocy!

30 gru 2016 - 10:03:01

sytuacja jest taka jaka jest przyczyna powstawania hemoroidów?
1 nawet z przeziębienia gdy siadamy na zimnym prawie gołym tyłkiem ( spódniczki krótkie)
2 mocne napinanie odbytu przy wypróżnianiu .
3 nieregularne wypróżnianie .
A co do hemoroidów to podobno po usunięciu nawracają .
Chyba hemorol jest skuteczny od wielu wielu lat jest na rynku .
Nie miałam nigdy tego świństwa , ubieram się ciepło .:*

Hemoroidy pomocy!

02 sty 2017 - 10:32:48

miałam mieć zabieg 10 lat temu , bo oczywiście były w/w objawy.
ale zmieniłam dietę więcej się ruszałam
jeśli nie ma problemów z wypróżnienie to dolegliwość powinna ustąpić
zażywam doraźnie COLON C
operacja jest ostatecznością

Hemoroidy pomocy!

02 sty 2017 - 10:59:54

Cytat
banach
sytuacja jest taka jaka jest przyczyna powstawania hemoroidów?
1 nawet z przeziębienia gdy siadamy na zimnym prawie gołym tyłkiem ( spódniczki krótkie)
2 mocne napinanie odbytu przy wypróżnianiu .
3 nieregularne wypróżnianie .
A co do hemoroidów to podobno po usunięciu nawracają .
Chyba hemorol jest skuteczny od wielu wielu lat jest na rynku .
Nie miałam nigdy tego świństwa , ubieram się ciepło .:*
Zapomniałas dopiac Ciąża bo to najczestrzy powód wystepowania hemoroidów u kobiet. Ja własnie dostałąm w ciązy a na dokładkę jeste jedna z nielicznych ktorej jak wyjdzie zyła to sie robi ostry stan zapalny i ból jest taki ze mozna jesc tynk ze ściany.
ktoras pisała o szałwi ja napisze jeszcze raz diohespan, diosminex, cyclo3fort itp. preparaty ziółka sa dobre jako prewencja a nie jak zylaki już wystapią. sa tez czopki i maści np. proktohemolan na mnie osobiscie nie działaja. trzeba tez zadbac o swoja diete ktora musi byc bogata w błonnik, przy czym jak sie bierze preparaty z błonnikiem to trzeba duzo pic płynów, regularne wyproznianie to podstawa.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Hemoroidy pomocy!

18 sty 2017 - 07:53:35

Oj gdyby zapobieganie hemoroidom było takie proste.... Nieestety nie jest . Sama ubierałam się ciepło. Nikt u mnie w rodzinie nie miał hemoroidow. Ale ciąża sprawiła swoje. Oraz dostałam hemoroidów. Po ciązy nie zniknęly. Nie są jakieś duże ale swego czasu dawały o sobie znać. Aktualnie stosuję maść hemoral oraz zioła Procto vitale. Z dnia na dzień jest lepiej tak wieć są dni kiedy juz o nich zapominam.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Hemoroidy pomocy!

10 lut 2017 - 11:31:02

Cytat
agata74
Cytat
banach
sytuacja jest taka jaka jest przyczyna powstawania hemoroidów?
1 nawet z przeziębienia gdy siadamy na zimnym prawie gołym tyłkiem ( spódniczki krótkie)
2 mocne napinanie odbytu przy wypróżnianiu .
3 nieregularne wypróżnianie .
A co do hemoroidów to podobno po usunięciu nawracają .
Chyba hemorol jest skuteczny od wielu wielu lat jest na rynku .
Nie miałam nigdy tego świństwa , ubieram się ciepło .:*
Zapomniałas dopiac Ciąża bo to najczestrzy powód wystepowania hemoroidów u kobiet. Ja własnie dostałąm w ciązy a na dokładkę jeste jedna z nielicznych ktorej jak wyjdzie zyła to sie robi ostry stan zapalny i ból jest taki ze mozna jesc tynk ze ściany.
ktoras pisała o szałwi ja napisze jeszcze raz diohespan, diosminex, cyclo3fort itp. preparaty ziółka sa dobre jako prewencja a nie jak zylaki już wystapią. sa tez czopki i maści np. proktohemolan na mnie osobiscie nie działaja. trzeba tez zadbac o swoja diete ktora musi byc bogata w błonnik, przy czym jak sie bierze preparaty z błonnikiem to trzeba duzo pic płynów, regularne wyproznianie to podstawa.

Kurcze jak tak sobie czytam to te całe hemoroidy nie są takie rzadkie. Chociaż mogę zrozumieć, że nie każdy chce o nich pisać. Jednak jest to nieco prywatna sprawa. Czyli aby nie dostać to warto byłoby te ziółka brać prewencyjnie? Czy źle zrozumiałam?

Hemoroidy pomocy!

10 lut 2017 - 14:44:34

hemoroidy choroba jak kazda inna tylko może w miejscy bardziej wstydliwym, chodz czy ja wiem to jest jak by nie patrzec nasza czesc ciała o której powszechnie nie rozmawiamy. Prewencja to tylko regularne wypróznianie i nie byle szybciej i dusimy i sie napinamy tylko pomału bez napinki jelita i odbyt same wiedza jak pracowac. A jak juz wyjda hemoroidy to wtedy masci , czobki czy łykac tabsy ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

AMOL ze szkłem !! uważajcie !