Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pajączki, Żylaki

28 sty 2015 - 12:16:20

Witam:) Dziewczyny czy któraś z was nosi rajstopy przeciwżylakowe I stopnia ucisku?
Jakiej firmy polecacie? Gdzie kupowałyście? Mierzyłyście same obwód nóg i z gotowymi wymiarami poszłyscie do sklepu? Muszę się zaopatrzyć w takie rajstopy bo chcę pójść na skleroterapię, ale niewiem jakiej firmy będą najlepsze no i te obwody..każda firma na swojej stronie podaje trochę inne miejsca mierzenia, albo w ogóle sugeruje się tylko samą wagą i wzrostem a chyba nie o to tu chodzi:/ Chcę je dobrać jak najlepiej bo źle dobrane raczej zaszkodzą niż pomogą.
Doradźcie coś:)

Pajączki, Żylaki

28 sty 2015 - 12:41:48

Wydaje mi się, że możesz zamówić u lekarza u ktorego będziesz poddawala się skleroterapii. Moja znajoma tak miała, i miała pewność, że są właściwe oraz dobrze zmierzone-lekarz na konsultacji zmierzył jej dokładnie nogi. :). To jest chyba najlepsza opcj.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Pajączki, Żylaki

08 paź 2015 - 11:55:51

Ogólnie od metody na jaką się zdecydujemy wiele zależy nie każde żylaki leczy się tak samo i trzeba o tym pamiętać, a wiem bo jeździłem dwa lata z matką do Flebonetu w Warszawie z tym, że ona nie chciała żadnych zabiegów tylko długi czas chciała próbować bardziej domowymi sposobami i lekarze ją tak prowadzili, fakt, że skleroterapii bardzo szybko pomaga. Tutaj więcej odnośnie ośrodka, problemu nie należy lekceważyć w każdym razie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wynik badania MR głowy