Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam pytania odnośnie leczenia stomatoligcznego
wraz z nowym rokiem planuje przeprowadzenie całosciowej nprawy mojego uzębienie
chce miec zdrowy,piekny uśmiech
mam pytanie
moze ktoras z Was jest po kompleksowym leczniu zebow (wybielanie, wymiana plomb, moze kanały, protetyka, implant) i orentuje sie jaki jest mniej wiecej koszt i ile moze trwac takie leczenie?
wiem zalezy to od miasta
ja jestem umowiona na wizyte w klinice w piatek i tam wszystkiego sie dowiem
Pytam tylko o Wasze doswiadczenia lub moze ktos z Waszych znajomych wie cos na ten temat?
dziekuje bardzo za kazda odpowiedz ;)

serce

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 22:20 przez basiaux.

A w wawie? Gdzie można ogarnąć implanty? Jakieś miejsce godne polecenia? :)

obstawiałabym chyba eurodental najszybciej, tam się zajmują tematem zębów całościowo, no i z terminem nigdy nie mam problemów

a cenowo jak to wygląda? Odkładałam już sobie od jakiegoś czasu, nie chciałabym wydać fortuny, ale też chciałabym porządnego efektu, nie po kosztach :)

No to myślę, że to jest dobry balans :) ceny nie są z kosmosu, a usługi mają na bardzo dobrym poziomie

ja jestem już po pierwszym etapie leczenia , góra w sierpniu dółchcę to!

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielałam zęby w Eurodental na Andersa lampą Beyond i co do cen, to na prawdę mają całkiem spoko.

no już różne miałam przeboje z dentystami, teraz tylko i wyłącznie takie sprawdzone miejsca! Prywatnie też zdarzają się niezłe kwiatki, a w sumie klinika dentystyczna to trochę lepsza gwarancja :)

Żeby nie wydawać za każdym razem zbyt dużo kasy, najlepiej co pół roku przyjść na kontrolę do dentysty, wtedy nawet jak wystąpi jakiś problem, to nie będzie to tak uciążliwe finansowo. Ja zawsze chodzę do Dental Center Z3. Fajni są tutaj lekarze, zawsze wytłumaczą co i w jaki sposób będą robić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-04 20:52 przez Maria1902.

Plan leczenia to indywidualna sprawa. Leczenie jednego zęba może kosztować od 150zł w przypadku, plomby, kilkuset złotych w przypadku leczenia kanałowego oraz więcej jeśli chodzi o protetykę czy implanty. Pomnożyć razy kilka zębów może kilkanaście? Osobno wybielanie, kwota tez zależy od sposobu.

W gabinecie gdzie pracuje, chirurg liczy za implant z koroną 4400zł, a miasto dalej u znajomych za ten sam "model" liczą 7000zł. Także co gabinet to inaczej, trzeba znaleźć taki, który jest polecany przez innych ludzi.


Podstawowo powinnaś zrobić zdjęcie ortopantomograficzne i na jego podstawie oraz badania wewnątrzustnego można zrobić dobry plan leczenia.

Ceny w każdym mieście są inne, tak naprawdę to najlepiej udać się do stomatologa, który opracuje plan leczenia wraz z podaniem kosztów. Ja korzystam z usług https://amber-clinic.pl/, tak jak autorka wątku zaplanowałam sobie polepszenie stanu uzębienia. Dentystka bardzo dokładnie przedstawiła i opowiedziała o zaplanowanym leczeniu, co warto zrobić w pierwszej kolejności i jakie będą następne etapy. Obecnie jestem w trakcie wybielania nakładkowego (w domu) , po wyleczeniu wszystkich ubytków oraz wymianie wypełnień moje żeby wyglądały dużo lepiej. Czekam tylko na efekt wybielania i uśmiech jak nowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobrze zrobiłam?jak myslicie