Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Witam. Mam obecnie duży problem z wrastającymi paznokciami u stóp... Nie jest to tak strasznie uciążliwe ale jednak sprawia pewien dyskomfort. Niestety ale z mojej winy ponieważ nieodpowiednio je przycinałam.
Myślicie,że warto jest iść z tym do podologa? Czy może odpuścić sobie sprawę ( słyszałam , że takie leczenie boli...) ?
Czy znacie kogoś w Warszawie?

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

A gdzie dokładnie mieszkasz? Warszawa jest dużym miastem. Generalnie to tego typu zabiegi robią też u kosmetyczek.

tak zakladaja klamry ale nie kazda kosmetyczka to robi. najpierw beda kazaly Ci wkladac miedzy palec a paznokiec kawalek "tamponady" zeby zrobic miejsce dla niego jak sie wyprostuje

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Warto, warto, warto!!! Ja właśnie mam założoną klamrę od miesiąca i nareszcie od dwóch ponad lat nie boli mnie paznokieć !!! bolało wycinanie i trochę zakładanie klamry, ale nareszcie mam spokój także polecam Ci gorąco jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się tego uciążliwego problemu. teraz tylko czeka mnie przekładanie klamry co miesiąc i po pół roku mam nadzieję, że będę miała piękny normalny paznokieć :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Mieszkam na Woli ale na granicy ze Śródmieściem tak więc jakbyście znały kogoś z tych dwóch dzielnic to byłoby fajnie. Chociaż jeśli ktoś jest naprawdę dobry gdzieś dalej to również od biedy mogłabym dojechać.
Klamra to brzmi trochę przerażająco :( ALe w końcu trzeba się będzie zdecydować.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

To najbliżej będziesz miała do tego gabinetu podologicznego przy Skwerze Wyszyńskiego 5. Prowadzi go bardzo sympatyczna Pani Kasia Gaździcka (poszukasz w internetach to na pewno znajdziesz kontakt). Pewnie założy Ci coś na kształt aparatu ortodontycznego który nada paznokciom nowy kierunek. Jest bezinwazyjne i w zasadzie bezbolesne no i chyba najskuteczniejsze.

daj proszę znać jak poszło/było bo mam podobny problem ale boję sie iść do specjalisty ;/

Oczywiście, że warto i to jak najszybciej! Też chodziłam do podologa właśnie z tym problemem, pani dobrała mi specjalne klamry, a już później zaczęłam chodzić na pedicure medyczny, dzięki temu mam święty spokój z wrastającymi paznokciami. Chodziłam do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

Z problemem wrastających paznokci warto udać się do sprawdzonego podologa który zaopatrzony jest w odpowiedni sprzęt i kosmetyki i preparaty medyczne.
Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem https://www.darmowy-katalog-stron-seo.pl/plyn-na-wrastajace-paznokcie/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mial ktos kiedys?