Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powiększony węzeł chłonny (?)

29 paź 2014 - 16:38:31

Witam, moze któraś z Was była w podobnej sytuacji i coś doradzi, poradzi.
Miesiąc temu wyskoczyła mi gula koło ucha. Nie boli, nie rośnie. Poszłam do lekarza ogólnego, rozłożył ręce, wysłał mnie na laryngologa- tutaj to samo i wysłanie na USG. Na USG nie wiedzieli co to, stwierdzili:( możliwie) powiększony węzeł przyuszny.
Do laryngologa idę dopiero w następnym tyg. Wcześniej miałam przepisane antybiotyki 'w razie czego jakby było to coś wirusowego'. Gula jaka była taka jest. Zaczynam się bać, że to coś poważnego. Do lekarza jak już wspomniałam jeszcze tydzień a mnie nerwy zżerają, szukam wszędzie informacji. Może któraś z Was miała 'to coś' przy uchu i lekarze coś poradzili zamiast wysyłać od drzwi do drzwi.

Powiększony węzeł chłonny (?)

29 paź 2014 - 16:55:37

nie wiem co doradzic, nie mialam takiego przypadku. skoro na USG nie stwierdzili nic to nie martw sie póki nie pojdizesz do larygologa. moja mama ma problemy z węzłami chłonnymi tylko zje cos kwasnego jej twarz robi sie jak chomiczek

Powiększony węzeł chłonny (?)

06 lis 2014 - 20:39:24

Widzę, że nikt nie miał podobnego przypadku, dlatego piszę dla tych, którzy w przyszłości mogą być w podobnej sytuacji a wertując internet nic nie znalazły.

4 laryngologów rozłożyło ręce i każdy kazał wykonać biopsję (którą nawiasem mówiąc wykonano bez znieczulenia ;/ ). Za 2 tyg.okaże się co dalej.

Więc drogie szafiaranki ze wszystkim 'dziwnym czymś' co wyskoczy lepiej iść do lekarza, bo nigdy nie wiadomo czy to coś poważnego.

Powiększony węzeł chłonny (?)

06 lis 2014 - 20:42:13

a morfologia krwi? wszystko w normie? miałaś jakieś inne objawy? infekcje? kaszel?

Powiększony węzeł chłonny (?)

06 lis 2014 - 21:01:31

Idz do lekarza już siedze na zwolnieniu miesiąc,jutro mam konsultacje już 2 tez mam powiększenie wezlow chłonnych na plucach.Jestem już po tomogrfie nowotworu nie ma ale jest podejrzenie innej choroby.

Powiększony węzeł chłonny (?)

06 lis 2014 - 21:12:23

Ja pare lat temu miałam poważną infekcję rany na głowie i wylazły mi właśnie wtedy węzły chłonne na szyi z obu stron. Wyglądało to jak rząd ogromnych korali pod skórą. Nie bolało ani nic i po antybiotyku przeszło.

Powiększony węzeł chłonny (?)

06 lis 2014 - 21:17:12

Ja brałam 2 różne antybiotyki i niestety nie zeszło, bo też na początku było podejrzenie, że to od przeziębienia.

Cytat
ANNA4428
Idz do lekarza już siedze na zwolnieniu miesiąc,jutro mam konsultacje już 2 tez mam powiększenie wezlow chłonnych na plucach.Jestem już po tomogrfie nowotworu nie ma ale jest podejrzenie innej choroby.
Już byłam u lekarza. Przeciez pisałam, że wysłał mnie na biopsję.
A co do morfologii to wszystko w normie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-07 17:46 przez sowa1801.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ból kolan a praca siedząca