Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

plaskie czerwone plamki na policzkach

03 paź 2014 - 14:21:25

Hej :)

Chciałam spytać czy ktoś może się orientuje co to za plamki i jak się ich pozbyć ?
Miałam trochę problemów ze zdrowiem przez co też miałam duży wysyp pryszczy. Teraz już jest wszystko w porządku, zdrówko okej, cera też się uspokoiła,krostek się pozbyłam i już nowe się nie pojawiąją ale... zostały po nich takie płaskie czerwone plamki które już od roku a nawet dłużej się utrzymują i nie chcą znikać... wklejam zdjęcie :) może ktoś mi coś doradzi ? :)

plaskie czerwone plamki na policzkach

03 paź 2014 - 14:34:13

to są przebarwienia pozostałe po trądziku, pryszczach, sama takie mam i walczę z nimi żelem Neostrata, ale dopiero od 2 tygodni więc efektu nie ma, całkowicie można je usunąć laserem, pamiętaj że w razie używania kosmetyków depigmentujących (usuwających przebarwienia) konieczne jest używanie bardzo wysokich filtrów przeciwsłonecznych (najlepiej 50+) by nie nabawić się większej ilości przebarwień

plaskie czerwone plamki na policzkach

03 paź 2014 - 14:40:49

A probowalas np mascia cepan na blizny lub mascia cynkowa.moze dermatolog pomoze.

plaskie czerwone plamki na policzkach

03 paź 2014 - 15:06:06

Też miałam podobne, z czasem zbadły, one nie znikną całkowicie- jedynie laser. Na pewno możesz czymś smarować- ale czym- niestety nie pomogę.

plaskie czerwone plamki na policzkach

03 paź 2014 - 15:10:20

Kup sobie jakąś dobrą maść na blizny

plaskie czerwone plamki na policzkach

03 paź 2014 - 15:10:40

Myślę, że lepiej udać się do dermatologa niż pytać o opinie na forum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwolnienie lekarskie